Różnica między aktywną pianą a Eco Bubble w pralkach Samsung

Przeglądając specyfikację pralek Samsung możemy znaleźć informacje o aktywnej pianie oraz Eco Bubble, więc na czym polega różnica i czy nie jest to przypadkiem dublowanie tego samego? W jednej i drugiej opcji pralka używa piany, ale piana pianie nie równa 😉

Oto różnice między tymi systemami:

Aktywna piana: W tej opcji pralka używa wody, powietrza i detergentu, aby wytworzyć pianę o dużej gęstości, która dokładnie wniknie w tkaninę i usunie z niej brud. Aktywna piana jest szczególnie skuteczna w praniu tkanin delikatnych, takich jak jedwab.

Eco Bubble: Ta technologia również wykorzystuje wodę, powietrze i detergent, ale w tym przypadku powstaje rozwiązanie wodne z detergentem, które następnie zamieniane jest w bąbelki o średnicy zaledwie 0,01 mm. Te małe bąbelki są w stanie wniknąć w tkaninę i dokładnie ją oczyścić, a jednocześnie chronią kolor i strukturę tkaniny. Eco Bubble jest bardziej skuteczny w praniu tkanin z mocniejszymi zabrudzeniami.

Czyli zarówno aktywna piana, jak i Eco Bubble są przydatnymi technologiami, ale mają nieco różne zastosowania. Aktywna piana jest lepsza do prania tkanin delikatnych, a Eco Bubble jest bardziej skuteczny w usuwaniu mocniejszych zabrudzeń i przy praniu większej ilości ubrań.

Może Cię zainteresuje?

Pralka ładowana od frontu – jaką kupić?
Pralka + suszarka – gotowe zestawy
Pralka wąska slim – jaką wybrać?

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Najczęstsze awarie lodówek z którymi sobie poradzisz

Płyta indukcyjna odporna na zarysowania?

Koszyk czy szuflada na sztućce w zmywarce? Co praktyczniejsze?

Piekarnik z pyrolizą, katalizą czy hydrolizą? Jakie czyszczenie najlepsze?