suszarka_do_prania_ranking

Suszarka z pompą ciepła – którą wybrać? [Ranking 2024]

Na rynku pojawiło się sporo nowych modeli suszarek do prania z pompą ciepła, kilku modeli z rankingu już nie ma w sprzedaży. Dlatego przyszedł czas na odświeżenie listy, zwłaszcza, że teraz mamy pogodę na suszarki 😉 Na liście znajdziemy modele z różnego przedziału cenowego, z różnymi funkcjami czy programami. Myślę, że każdy znajdzie propozycję dla siebie. Jak zawsze przy selekcji kierowałem się zasadą – proponować modele takie, które sam bym wybrał dla siebie. Są suszarki z programami parowymi, są modele z funkcją samoczyszczenia czy opcją sterowania smartfonem, ale i też te prostsze 🙂

W cenie do 2700 zł

WTH85VMXPL

Suszarka BOSCH WTH85VMXPL

8 kg
Klasa A++
236 kWh/rok
Głębokość 61,3 cm
14 programów suszenia
65 dB

Suszarka WTH85VMXPLto jeden z popularniejszych modeli w ofercie Boscha. To dobra opcja dla osób, które chcą prostego modelu, bez tzw. bajerów, oferujący najpotrzebniejsze programy suszenia, no i przy tym dający komfort wynikający z posiadania suszarki 😉 Do dyspozycji mamy 14 programów suszenia m.in. bawełna w zakresie do szafy, do prasowania, do szafy extra, Koszule/Bluzki, Pierze/Puch, Ręczniki, Mix, Szybki 40, Sport/Fitness czy suszenie delikatne.

W zestawie znajdziemy również kosz do suszenia butów czy wełnianych swetrów, co jest sporym plusem, zwłaszcza w tej cenie 🙂

Z opcji dodatkowych wybrać możemy: Mniej zagnieceń, Gotowe za, Stopień suszenia (3 zakresy) oraz Delikatne suszenie.

Suszarka oczywiście z pompą ciepła, z czujnikami wilgotności, z możliwością podłączenia do kanalizacji. Musimy jedynie pamiętać o czyszczeniu filtrów w drzwiach i przy kondensatorze, resztę suszarka zrobi za nas 😉 Cena wyjściowa tego modelu to 2700 zł, ale warto obserwować, bo często wpada w promocję i wtedy można ją nabyć w cenie w okolicach 2400-2500 zł 🙂

Dedykowany łącznik: WTZ11400, WTZ20410

Modele dostępny w:

W cenie do 2400 zł

Suszarka ELECTROLUX EW8H458BP

8 kg
Klasa A++
235 kWh/rok
Głębokość 63,8 cm
12 programów suszenia
66 dB

Jeden z lepiej sprzedających się modeli w swoim przedziale cenowym. Daje nam możliwość wysuszenia do 8 kg ubrań, jest w klasie A++, zużywa ok. 1,99 kWh na cykl. Do wyboru mamy 12 programów z możliwością ustawienia stopnia suszenia. Programy specjalne: pościel XL, bawełna Eco, bawełna, delikatny, jeans, kołdra, mieszany XL, outdoor, odświeżanie, jedwab, tkaniny syntetyczne, wełna. Programy standardowe to bawełna i syntetyk z opcjami suszenie do szafy, suszenie do szafy plus, ekstra suche, suszenie do prasowania.

W suszarce zastosowano kilka technologii, które dbają oto, żeby nasze ubrania nie uległy uszkodzeniu w cyklu suszenia. Najważniejsza to System DelicateCare – dobiera temperaturę suszenia i ruch bębna do rodzaju tkanin. SmartSense dba o odpowiedni stopień wysuszenia tkanin, tak aby ich niepotrzebnie nie przegrzać.

Z opcji dodatkowych wybrać możemy poziom suszenia, tryb cichy, ochrona przed zgnieceniem, ustawienie czasu suszenia oraz opóźnienie startu.

Pamiętać musimy o czyszczeniu filtrów, a w razie, gdy przeoczymy ten proces, to suszarka sama się przypomni 😉

Suszarka ma możliwość podłączenia bezpośrednio do kanalizacji, opcjonalnie trzeba dokupić zestaw EL002868/E2YH01.

Dedykowany łącznik: STA9GW

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 4400 zł

RC90V9AV2N

Suszarka LG RC90V9AV2N

9 kg
Klasa A+++
194kWh/rok
Głębokość 61,5 cm
14 programów suszenia
62 dB

Suszarka LG RC90V9AV2N to zaawansowany model pod względem funkcji i rozwiązań technologicznych, dla nas to po prostu oznacza wygodę i komfort użytkowania. Zacznijmy od załadunku, bo suszarka oferuje 9 kg wsad, dla większych rodzin jak znalazł. Do dyspozycji mamy 14 programów: Delikatne, Wełna, Do szafy, Zimne powietrze, Ciepłe powietrze, Bawełna, Mix, Delikatne, Ręczniki, Szybki 30, Allergy Care, Pościel, Program własny. Czyli zakres programów w pełni wystarczający.

To co wyróżnia suszarki LG to DUAL Inverter Heat Pump™, czyli pompa ciepła z dwoma cylindrami, które poprawiają skuteczność, wydajność i szybkość suszenia (to tak w dużym skrócie) 😉 Silnik inwerterowy pozytywnie wpływa również na głośność urządzenia, a ten model generuje dokładnie 62 dB, co jest jednym z lepszych wyników na rynku.

W tym modelu możemy również skrócić czas suszenia, ale przy większym zużyciu prądu oraz możemy program wydłużyć, ale dzięki temu zużyjemy o 23% mniej energii niż w zwykłych cyklach. LG tą funkcję nazwał Eco Hybrid™ 😉

Kolejny udogodnieniem jest samoczyszczący skraplacz, a to przekłada się na prawidłowym obieg powietrza, a to zaś przekłada się na prawidłowe funkcjonowanie sprzętu i mniejsze zużycie prądu.

Po za tym mamy jeszcze: czujnik wilgotności, możliwość sterowania urządzeniem smartfonem, możemy przełożyć drzwi na lewo lub prawo, w zestawie jest wąż do podłączenia do kanalizacji, a także łącznik do połączenia z pralką.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 4100 zł

WT47XK00PL

Suszarka Siemens WT47XK00PL

9 kg
Klasa A++
193kWh/rok
Głębokość 61,3 cm
14 programów suszenia
62 dB

Suszarka WT47XK00PL to model wprowadzający nas powoli w półkę premium, co automatycznie przekłada się na oferowane funkcje, programy oraz parametry.

Zacznijmy na początek od programów z parą – smartFinish tj. 1 koszula, 5 koszul oraz Business. Są to programy do typowego odświeżenia ubrań przy pomocy pary, głównie koszul czy koszulek i innych lekkich materiałów. Ów para sprawia, że ubrania nie wymagają prasowania, niweluje ona drobnoustroje i bakterie, a także daje nam możliwość odświeżenia ubrań, które np. długo leżały w szafie lub przesiąkły nieprzyjemnymi zapachami.

Do dyspozycji mam również programy standardowe: Bawełna, Koszule/Business, Delikatne, Ręczniki, Mix, Outdoor, Super 40, Syntetyki, Suszenie wełny w koszu, ciepły Program czasowy.

Warto zwrócić uwagę na program Outdoor. Jest on dedykowany do odzieży sportowej np. zimowej narciarskiej czy softshellów. Jego parametry są tak dobrane, żeby nie przegrzać odzieży i nie zniszczyć jej powłoki.

Z opcji dodatkowych wybrać możemy: ochrona przed zagnieceniem 60 lub 120 minut, suszenie delikatne, blokada przed dziećmi, wybrać cel suszenia: do szafy, do prasowania i extra suche, stopień suszenia w 3 zakresach oraz opóźnienie startu.

Warto zwrócić uwagę na głośność pracy urządzenia, Siemensowi udało się tutaj osiągnąć 62dB, co sprawia, że jak na suszarka jak na standardy jest bardzo cicha.

Model wyposażony jest w selfCleaning Condenser – samoczyszczący kondensator, więc nam pozostaje tylko usuwanie paprochów z filtra przy drzwiach, co nie stanowi żadnego wyzwania 🙂

Na wyposażeniu znajduje się kosz do suszenia obuwia czy swetrów oraz wąż odpływowy do podłączenia do kanalizacji.

Model dostępny w:

W cenie do 3300 zł

Suszarka Samsung DV90T5240AE

9 kg
Klasa A+++
194kWh/rok
Głębokość 60 cm
14 programów suszenia
63 dB

Nowy model od Samsunga. Wygląda nowocześnie, obsługuje się nowocześnie i technologicznie też jest nowocześnie 😉 Przede wszystkim zwrócić uwagę musimy na panel AI Control, który wpisuje się w aktualne trendy designerskie. Jest elegancko, prosto, bez zbędnych upiększaczy.

Obsługa nie powinna sprawiać problemów, tym bardziej, że system AI Control i Optimal Dry zadbają o odpowiedni dobór parametrów suszenia do rodzaju i ilości tkanin. Sterować sprzętem możemy również za pomocą smartfona.

W suszarce DV90T5240AE mamy silnik inwerterowy, co przekłada się na cichszą pracę. Brakuje mi w tej cenie jeszcze samoczyszczącego kondensatora. Na pocieszenie Samsung zainstalował wskaźnik, który nas informuje o potrzebie czyszczenia 😉

Z programów mamy do wyboru: Zimne powietrze, Do prasowania, Odzież wierzchnia, Program czasowy, Ręczniki, Ciepłe powietrze, Wełna, Pościel, Szybkie Suszenie 35′, Bawełna, Delikatne, Mieszane, Koszule, Syntetyk, czyli zakres w pełny wystarczający w domowym użytku.

Opcje dodatkowe to: Bez zagnieceń, Poziom wysuszenia, Czas, Mix, Światło, Opóźnione zakończenie, Dźwięk wył/wł.

W suszarce możemy przełożyć drzwi jeśli zajdzie taka potrzeba.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 2800 zł

Suszarka Siemens WT7U46EPL

9 kg
Klasa A++
243kWh/rok
Głębokość 59,9 cm
14 programów suszenia
64 dB

Kolejny model Siemensa i kolejna dobra suszarka. Suszarka, która na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym specjalnym, ale oferuje takie funkcje i programy, które w codziennym użytku docenimy 😉

Do wyboru mamy 14 programów: Higiena, Bawełna, Koszule/Business, Delikatne, Ręczniki, Poduszki, Mix, Outdoor, Super 40, Kołdry, Syntetyki, Suszenie wełny w koszu, Wietrzenie, ciepły Program czasowy. Oraz opcje dodatkowe: Mniej zagnieceń 60 min., Mniej zagnieceń 120 min., Blokada przed uruchomieniem przez dzieci, MyFavorite, Delikatne, Sygnał, Start / Pauza / Dodanie prania, Cel suszenia, Opóźnienie startu.

Kondensator w tym modelu jest samoczyszczący. Suszarka ma również system iSensoric czyli czujniki wilgotności, które sprawdzają kiedy pranie jest już suche. Co przełożyć się może na krótszy czas suszenia niż początkowo wskazywany przez suszarkę.

W zestawie znajdziemy kosz do suszenia butów i swetrów oraz wąż odpływowy do podłączenia do kanalizacji.

Model WT7U46EPL często jest w promocji w poniższych sklepach i można go kupić nawet za 2400 zł, co sprawia, że jest to bardzo dobra propozycja.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 2600 zł

Suszarka HISENSE MHD830

8 kg
Klasa A+++
176kWh/rok
Głębokość 62,5 cm
14 programów suszenia
65 dB

Muszę przyznać, że suszarka Gorenje MAD830, tfu, HISENSE MHD830 – tak, teraz znany nam wcześniej model pod nazwą Gorenje ukazuje się pod nazwą Hisense. Dalej jest to ten sam sprzęt, ale jako że, Hisense teraz jest głównym udziałowcem w Gorenje, to wprowadzili taką „małą” zmianę. Na szczęście to dalej udany model, poza nazwą nic nie zmieniono. Wszystko się tutaj zgadza – jest dobra cena, ma fajne parametry i programy, design też jest przyjemny dla oka.

To co najbardziej podoba mi się w tym modelu to technologia IonTech, która pozwoli nam odświeżyć i przewietrzyć swoje ubrania (do 2kg) bez potrzebny używania wody. Czyli jeśli nasza koszulka czy koszulka nasiąkła zapachami np. z kuchni albo długo wisiała w szafie to normalnie wrzucamy ją do pralki i pierzemy, a w tym przypadku wystarczy 30 minut w suszarce i gotowe.

Kolejny atut to silnik inwerterowy, który w tym budżecie nie jest jeszcze standardem, a zapewni nam lepszą kulturę pracy suszarki.

Zakres programów jest w pełni wystarczający, do wyboru mamy: Bawełna do szafy/standard/do prasowania, Mix do szafy/do prasowania, Wełna, Delikatne, Pościel, Program czasowy 30/60/90 minut, Odświeżanie jonizacją, puch oraz koszule.

Z funkcji dodatkowych możemy wybrać: stopień suszenia, opóźnienie startu, czasowy tryb przeciw zagnieceniom na 1h/2h/3h oraz możemy zablokować panel sterowania.

Suszarka ma wskaźnik zapełnienia zbiornika na wodę oraz poinformuje nas, kiedy należy wyczyścić filtr przy kondensatorze.

Miłym dodatkiem jest podświetlenie bębna i system TwinAir – dwukierunkowe obroty bębna.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 3300 zł

Suszarka Bosch WQG233CEPL

8 kg
Klasa A+++
176kWh/rok
Głębokość 59,9 cm
14 programów
64 dB

Bosch WQG233CEPL należy do nowej linii suszarek, która wchodzi na rynek. Względem poprzednich modeli widać, że seria 6 przeszła totalny facelifting i wizualnie sprzęt może się podobać. Mnie przypadło do gustu nowe profilowanie drzwiczek i srebrne wykończenie panelu sterującego, dodaje to klasy całości 🙂

Wygląd to jedno, ale tutaj liczy się wnętrze i sprawdźmy co oferuje ten model. Wsad 8 kg, w zupełności starczy, żeby wysuszyć nawet większy koc. Klasa A+++ przekłada się na roczne koszty w okolicach 110 zł przy 160 cyklach suszenia, całkiem zgrabny wynik, prawda?:)

Do wyboru mamy 14 programów suszenia: Bawełna, Syntetyki, Koszule/Bluzki, Bawełna Eco, Ręczniki, Higienia Plus, Iron Assist 1 Koszula, Iron Assist 5 Koszul, Mix, Super 40, Sport/Fitness, Suszenie wełny w koszu, Ciepły Program czasowy, Pościel. Czyli lista programów, która pozwoli nam wysuszyć większość tkanin. Na pewno na uwagę zasługują programy IronAssist z parą, które odświeżą nasze ubranie oraz pozwolą na łatwiejsze prasowanie.

To co Bosch wprowadził jeszcze w tej serii, to obrót bębna w dwóch kierunkach w programie Pościel, a tego właśnie brakowało w poprzednich modelach i większe poszewki potrafiły się mocno pozwijać 😉

W zestawie znajdziemy także kosz do suszenia swetrów czy butów.

Co jeszcze? Są czujniki wilgotności, więc czas suszenia jest automatycznie dobierany według ilości tkanin. Mamy również zamontowany silnik inwerterowy, a to przekłada się na cichszą pracę (64dB). Suszarkę można podłączyć do kanalizacji – w zestawie jest wąż przyłączeniowy.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 4600 zł

Suszarka MIELE TWD 260 WP

8 kg
Klasa A++
192kWh/rok
Głębokość 64,3 cm
12 programów
66 dB

Miele, niegdyś cenowo produkt niedostępny dla naszego portfela. Dzisiaj sprawa ma się trochę inaczej i możemy sobie pozwolić na produkt premium 😉

Gdy popatrzymy na cenę i oferowane parametry np. 8 kg, klasa A++, 66 dB głośności, to pomyślimy, że przecież za połowę niższą cenę możemy kupić lepszy produkt. Zależy co określamy jako „lepsze”, bo jeśli ilość funkcji czy mnóstwo programów, to oczywiście, znajdziemy, ale pod kątem jakości, dopracowania, a nawet idei produkcji AGD, Miele jest zdecydowanym liderem.

Oto co w takim razie suszarka Miele nam oferuje:

12 programów m.in.: expres, koszule, impregnacja, pościel, wełna, tkaniny bardzo delikatne czy bawełna.
5 trybów suszenia: Bardzo suche, do szafy, do prasowania, do maglowania oraz tryb łagodny+.

Suszarka ma czujniki wilgotności, bęben kręci się w dwóch kierunkach, mam możliwość przełożenia drzwiczek na lewo lub prawo, jest podświetlenie bębna, są czujniki zabrudzenia filtra oraz zapełnienia zbiornika na wodę. Dodatkowo model ten wyposażony jest w moduł Wifi, więc możemy operować suszarką zdalnie itp.

Fajnym udogodnieniem jest FragranceDos czyli możliwość skorzystania z kapsułek zapachowych. Jak wiadomo suszarki wydmuchują z ubrań cząstki zapachowe po płynie do płukania i w efekcie ubrania nie pachną. Są dostępne co prawda chusteczki zapachowe itp. które możemy dodać w czasie suszenia, ale efektywność FragranceDos jest zdecydowanie większa.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

W cenie do 3900 zł

WQG233CRPL

Suszarka BOSCH WQG233CRPL

8 kg
Klasa A+++
176kWh/rok
Głębokość 59,9 cm
14 programów
64 dB

Na koniec WQG233CRPL, czyli suszarka w ciemny kolorze, na żywo wygląda super, więc jak ktoś szuka modelu w srebrnym/grafitowym wykończeniu, to jest to fajna opcja. Cena wyjściowa trochę odjechana, ale w promocji idzie ją zakupić w okolicach 3500 zł, więc warto obserwować. Co mogę powiedzieć o tej suszarce? Na pewno na plus jest: jakość, spory zakres programów, ale i dodatkowych kosz do suszenia butów/swetrów oraz silnik inwerterowy. Inwerter obniża zużycie energii, a przede wszystkim poprawia akustykę suszarki, więc dobrze sprawdzi się tam, gdzie nie mamy możliwości zabudowy suszarki czy nie mamy osobnej pralni.

Do wyboru mamy 14 programów suszenia: Bawełna, Bawełna Eco, Syntetyki, Mix, Suszenie wełny w koszu, Ręczniki, Ciepły Program czasowy, Koszule/Bluzki, Higiena Plus, Szybki 40′, Sport/Fitness, Pościel, 1 Koszule, 5 Koszul. Czyli lista programów, która pozwoli nam wysuszyć większość tkanin.

Suszarka w programach 1 i 5 koszul wykorzystuje parę, więc dobrze nadaje się do odświeżania ubrań, a te mocniej pogniecione „prostuje”. Bosch w tym modelu zastosował ruch bębna w dwóch kierunkach w programie Pościel, co ograniczy skręcanie się materiałów w czasie suszenia.

Z funkcji dodatkowych możemy wybrać: do szafy, do prasowania, wyciszenie, stopień suszenia, czas suszenia, opóźnienie startu, redukcja zagnieceń, delikatne suszenie oraz dołożenie prania.

Są też czujniki wilgotności, także czas suszenia jest automatycznie dobierany według ilości tkanin. Suszarkę można podłączyć do kanalizacji – w zestawie jest wąż przyłączeniowy.

Po więcej info zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:

Masz pytanie o któryś z modeli? Albo masz na oku inną suszarkę do prania, ale nie wiesz czy warto? Zapraszam do zadawania pytań i komentowania poniżej 🙂

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
1.1K komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Katarzyna
Katarzyna
1 dzień temu

Szukam kompletu pralka+suszarka do 5 tys, zależy mi na krótkich programach i funkcji pary, sprzęt będzie dość intensywnie używany.

Elżbieta w.
Elżbieta w.
15 dni temu

Dzień dobry. Mam problem z wyborem suszarki ponieważ mam ograniczoną głębokość miejsca gdzie mogę ją postawić, która wynosi 61cm. Czy znajdę coś sensownego? Cena nie gra roli…

Krzysztof
Krzysztof
21 dni temu

Dzień dobry!
Suszarka BOSCH WTH85V8SPL w promocyjnej cenie 1900 zł to dobry wybór ? Zastanawiam się nad zakupem, ale obawiam się, czy to nie za ubogi model z serii 4 (mam już pralkę z Bosch z tej serii i wszystko jest ok, chce dostawić suszarkę na pralkę). Podany model ma odprowadzenie do kanalizacji i silnik inwerterowy. Z jakimi niedogodnościami muszę się liczyć względem modeli z wyższych serii ?

Jest też model Suszarka BOSCH WTW876S0PL za 600 zł więcej. Warto dołożyć i wziąć ten model ?
Przy tym modelu jest informacja że nie posiada silnika inwerterowego.

Dziękuję
Pozdrawiam

Roch
Roch
23 dni temu

Dzień dobry!
Zastanawiam się nad wyborem suszarki.
Mam w domu pralkę Samsung WW70J5246FW, na której chciałbym postawić suszarkę. Planuje budżet ok 3000 zł
Proponowano mi Whirpool W6D84WB EE, oraz Beko B5T68243WBDC. Czy może Pan polecić coś innego, lub pomóc zdecydować? pozdrawiam

Klaudia
Klaudia
25 dni temu

Witam, proszę o odpowiedz który model wybrać: Bosch WTW8760EPL czy LG RC80V5AV5N?

Natalia
Natalia
27 dni temu

Dzień dobry. Poproszę o pomoc w wyborze suszarki. Zastanawiam się między Samsung DV90T5240AT, Samsung DV90T5240AE/S6 a Electrolux MEW9H28M8BP który model lepszy?

Tomasz
Tomasz
28 dni temu

Dzień dobry, kompletujemy właśnie nowy sprzęt AGD, skłaniamy się ku pralce Samsung WW90T654DLH AddWash 9kg, ze względu na możliwość dodania zapomnianego prania. Mam pytanie odnośnie suszarki, słyszeliśmy dobre opinie o Bosch Serie 6 WTW8760EPL – czy udałoby się postawić tę suszarkę na wymienionej pralce Samsunga?

Paula
Paula
29 dni temu

Dzień dobry. Poproszę o pomoc w wyborze suszarki. Zastanawiam się między Bosch Serie 6 WTW8760EPL a LG RC80V5AV5N. Który model lepszy? Ponadto mam problem ze znalezieniem informacji, czy ten model LG jest wyposażony w półkę do suszenia, czy ewentualnie można ją dokupić. Na zdjęciach suszarki widać program „suszenie na stojaku”, jednak w danych technicznych i na stronie producenta takiej informacji nie ma.

Paula
Paula
28 dni temu
Reply to  PanAGD

A jakby zwiększyć budżet, to lepsza któraś z poniższych:LG RC80V9AV3N LG RH90V9LV2Nczy finalnie wyżej wskazany Bosh?

Łukasz
Łukasz
29 dni temu

Witam.
Proszę o pomoc w wyborze suszarki w granicach 2500 – 3000 zł. Skłaniał bym się raczej ku jakości niż mnogości funkcji. Dodam, że będzie stała samotnie w dość dużym pokoju ( bez odpływu ), więc wymiary zewnętrzne nie mają znaczenia. Pojemność lepiej większa, czterech mocno brudzących ubrania obywateli na pokładzie więc prania i suszenia też nie mało.
Pozdrawiam.

Last edited 29 dni temu by Łukasz
Martyna
Martyna
1 miesiąc temu

Witam
Poszukuje suszarki z samoczyszczącym kondensatorem i wsadem 9 kg w cenie do 3500, czy oprócz Siemens wt7U45EPL może coś Pan jeszcze zaproponować ? Czy to będzie dobry wybór ?

Martyna
Martyna
1 miesiąc temu
Reply to  PanAGD

Super dziękuję za odpowiedź, LG już wsad ma 8kg. Czy te samoczyszczące kondensatory się sprawdzają? Nie są awaryjne?
Bo myślałam jeszcze nad bosch WQG2410EPL ale tu już nie ma samooczyszczenia.

Last edited 1 miesiąc temu by Martyna
Bożena
Bożena
1 miesiąc temu

Dzień dobry, czy na pralkę Bosch WAN2820FPL mogę postawić suszarkę LG RC90V9AV2N? Jeżeli tak, to jakiego łącznika z wysuwaną półką użyć?

Bożena
Bożena
1 miesiąc temu
Reply to  PanAGD

Bardzo dziękuję za błykawiczną odpowiedź. Dzięki za Pana 😉 Pozdrawiam serdecznie.

Robert
Robert
1 miesiąc temu

Dzień dobry,
proszę o pomoc w wyborze suszarki. Użytkuję pralkę BOSCH WAN2820EPL Serie 4, chciałbym kupić suszarkę najlepiej z tej samej firmy. Ze względu na małą powierzchnię łazienki suszarka musi być zamontowana na pralce. W Euro RTV AGD znalazłem model suszarki tzw. slim marki BekoDF7424RTDCX. Co Pan sadzi o tym modelu?
z góry dziękuję za odpowiedź
Robert J.

Robert
Robert
1 miesiąc temu
Reply to  PanAGD

Witam ponownie,
dziękuję za poradę, chciałbym się upewnić czy suszarka którą Pan polecił może być zamontowana na mojej pralce. Głębokość suszarki w sklepach internetowych jest podana jako 61,3 cm, moja pralka ma głębokość 55 cm według strony producenta, mój pomiar blatu pralki wyniósł około 50 cm.

Duża i pojemna lodówka (70cm) – jaką wybrać? TOP 5 [Ranking 2024]

Ekspres ciśnieniowy – jaki kupić?[Ranking 2024]

Pralki z autodozowaniem – jaki model wybrać? [Ranking 2024]

Zmywarka do zabudowy 45 cm – jaki model wybrać? [Ranking 2024]