0

Czy w pralkach Bosch i Siemens można włączyć samo wirowanie?

PanAGD

Pomocnik

Temat już poruszałem przy okazji pralek LG. W pralkach Bosch i Siemens sprawa ma się trochę inaczej. Na panelu sterowania mamy program Płuk/Wirow/Odpomp. – czyli pralka wykonuje wszystkie procesy po kolei. Jak włączyć w takim razie samo wirowanie albo samo płukanie?

Uruchomienie samego wirowania

Przy pomocy pokrętła wybieramy program płukanie/wirowanie/wypompowywanie. Na wyświetlaczu podświetli się nam funkcja Woda Plus, naciskami na tę opcję, żeby podświetlenie zniknęło. W tym momencie proces płukania zostaje wyłączony, a pralka wykona samo wirowanie.

Uruchomienie samego płukania

Podobnie sprawa się z uruchomieniem samego płukania. Wybieramy program płukanie/wirowanie/wypompowywanie. Następnie na wyświetlaczy wybieramy opcję wirowania i ustawiamy je na 0. Wirowanie w tym momencie zostaje wyłączone i pralka wykona samo płukanie.

Uruchomienie samego odpompowania wody

Czasami się zdarzy, że musimy wypuścić z pralki wodę. W tym celu ponownie wybieramy pokrętłem program płukania/wirowania/wypompowywania. Następnie na wyświetlaczu ustawiamy wirowanie na 0 oraz wyłączamy opcję woda plus. Naciskami start i pralka wypompuje samą wodę ze zbiornika.

Poradnik krótki, ale myślę, że wyczerpuje temat w pełni 😉

Skomentuj. Zadaj pytanie. Podziel się opinią :)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments