Samsung: Kup oczyszczacz powietrza lub odkurzacz Jet™ i odbierz prezent

Oczyszczacz powietrza i odkurzacz bezprzewodowy to dwa urządzania, dzięki którym w naszych domach zapanuje idealny porządek, a komfort naszego życia wzrośnie. Teraz każdy, kto zdecyduje się na zakup tych urządzeń może liczyć na wyjątkowo atrakcyjny prezent od marki Samsung. Promocja potrwa aż do końca tego roku.

Promocja obejmuje odkurzacze Samsung Jet™ (modele 90, 75 i 70) oraz oczyszczacze powietrza (modele AX90, AX60, AX47, AX40, AX34).

Prezentem przy zakupie odkurzacza Samsung Jet™ jest stacja czyszcząca, dodatkowa bateria lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu.
Prezentem przy zakupie oczyszczacza powietrza jest dodatkowy filtr (w przypadku modelu AX90 dwa filtry). Z takim zestawem nie musimy się martwić o zakup nowych filtrów przez okres nawet 2 lat.
Obie promocje obowiązują od 2 listopada 2020 roku.

Większy komfort na co dzień

Inwestycja w skuteczny oczyszczacz powietrza to decyzja, której nie będziemy żałować. Zwłaszcza teraz, gdy więcej czasu spędzamy w domach, a powietrze na zewnątrz staje się coraz bardziej zanieczyszczone, powinniśmy zadbać o komfort i dobre samopoczucie domowników. W dodatku często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że w naszych mieszkaniach, jakość powietrza może być jeszcze gorsza niż na ulicach. Na szczęście jego jakość skutecznie poprawi oczyszczacz marki Samsung, który usunie aż do 99,97%*mikroskopijnych cząsteczek. Oczyszczacze Samsung działają niezwykle skutecznie, dzięki zastosowaniu 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10.

Jeszcze skuteczniejsze odkurzanie

Oczyszczacz powietrza pomaga pozbyć się m.in. uporczywego kurzu, ale w przypadku większych porządków niezawodny będzie odkurzacz Samsung Jet™. Bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W, z 5-stopniowym systemem filtracji HEPA, który wyłapuje aż do 99,99 %** mikrocząsteczek kurzu i alergenów oraz wydajną baterię, która pozwala na odkurzanie bez ładowania aż do 60 minut*** to gwarancja doskonale posprzątanego mieszkania. Do odkurzacza dołączone są akcesoria, które umożliwiają jeszcze skuteczniejsze odkurzanie różnych powierzchni i dotarcie do najmniejszych zakamarków w domu. W dodatku odkurzacz jest lekki (2,7 kg) i poręczny, pracuje cicho (minimum 86 dB), a pojemnik na nieczystości można wygodnie umyć pod wodą. Urządzenie można też używać w wygodnej, krótkiej wersji, która doskonale sprawdzi się, gdy chcemy odkurzać np. wnętrze samochodu.

Zarówno oczyszczacz powietrza, jak i odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet™ to urządzenia, dzięki którym w naszych domach zapanuje porządek, a nasze samopoczucie ulegnie poprawie. Aby mieć jeszcze więcej korzyści z zakupu tych urządzeń, warto skorzystać z wyjątkowych promocji przygotowanych przez markę Samsung i otrzymać praktyczny prezent.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

Obie promocje rozpoczynają się 2 listopada 2020 roku. Promocja odkurzaczy Jet™ obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku. Promocja oczyszczaczy powietrza Samsung obowiązuje do 31 stycznia 2021 roku.

Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na stronach:

jet.samsung.pl oraz tlendobry.pl

*Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
** Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
*** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Informacja prasowa Samsung

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni