Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Amica, wiodący producent sprzętu AGD, prezentuje płyty indukcyjne 3.0 z technologią HobControl Pro, które zmieniają codzienne doświadczenie gotowania. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, gotowanie staje się nie tylko przyjemne, ale także łatwe i bezpieczne. HobControl Pro eliminuje obawy związane z wykipieniem, przypaleniem czy przywarciem potraw do garnka, umożliwiając użytkownikom pełną kontrolę nad procesem gotowania.

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica oferują użytkownikom wiele korzyści. Szczególną uwagę warto zwrócić na technologię HobControl Pro, która za sprawą zastosowania inteligentnych algorytmów precyzyjnie dobiera właściwą moc grzania płyty w zależności od tego, co aktualnie dzieje się w naczyniu. Dzięki temu gotowanie jest bardziej intuicyjne i bezpieczne, bez ryzyka wystąpienia niechcianych sytuacji.

Płyty indukcyjne 3.0 wyposażone są w cztery programy temperaturowe, które otwierają nowe możliwości kulinarne. Obejmują one topienie (40°C), duszenie (70°C), gotowanie „na wolnym ogniu” przy 90°C oraz grillowanie przy 200°C. Powodzenie przy topieniu czekolady czy klarowaniu masła zapewni program temperaturowy 40°C. Do duszenia, gęstych sosów, powideł, czy podgrzewania sprawdzi się program 70°C. Rosół czy inne zupy ugotujemy korzystając z programu 90°C. Program 200°C sprawdzi się przy grillowaniu steków, smażeniu w głębokim tłuszczu, czy daniach typu stit fry.W ten sposób, płyty indukcyjne 3.0 tworzą nowe możliwości kulinarnego eksperymentowania, pozwalając użytkownikom na pełną kontrolę i dostosowanie procesu przygotowywania potraw do własnych upodobań i wymagań.

Dla wszystkich, którzy chcieliby odkrywać nowe kulinarne możliwości technologii Amica HobControl Pro, doświadczony kucharz przygotował bogatą ofertę przepisów obejmującą przekąski, zupy, dania rybne, mięsne oraz wegetariańskie i wegańskie. Każdy, niezależnie od preferowanej diety, znajdzie coś dla siebie. Wszystkie propozycje dań dostępne są na stronie www.przepisy.amica.pl. Można je łatwo pobrać w formie ebooka tak, by mieć możliwość korzystania z nich nawet bez dostępu do sieci Internet. Korzystanie z przepisów na stronie ma jednak swoje zalety, bowiem przepisy dostępne są także w formie wideo. Na filmach pasjonaci gotowania oraz influencerzy kulinarni pokazują jak przygotować dania krok po kroku, w prosty i wygodny sposób korzystając z programów temperaturowych HobControl Pro.

Poznanie i wykorzystanie zalet tej technologii i nowych płyt indukcyjnych da nam pewność, że przygotowywane dania będą dokładnie takie, jak sobie założyliśmy, bez przykrych niespodzianek. Okazuje się bowiem, że nowoczesne rozwiązania mogą wprost zachęcać do gotowania i sprawiać, że nigdy nie będzie to nużące zadanie, ponieważ nawet dania wymagające dłuższej obróbki termicznej można przygotować w sposób komfortowy.

informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni