Piecz pełną parą #LikeABosch

Niezdrowa dieta, siedzący tryb życia i brak czasu – to znane nam wszystkim pojęcia. Zmiana nawyków nie jest łatwa, jednak możemy podjąć kroki, aby zdrowy tryb życia był naszą codziennością. Dlatego w urządzeniach Bosch, rozwijamy technologie, które ułatwiają codzienne gotowanie, pomagają w utrzymaniu zbilansowanej diety dzięki ochronie witamin oraz zachowaniu wartości odżywczych i składników mineralnych. Poznaj rozwiązania, służące trosce o zdrowie i witalność.

Dlaczego warto gotować na parze?

Gotowanie na parze jest najzdrowszą formą obróbki termicznej. W przypadku takiego delikatnego gotowania, warzywa pozostają chrupiące, a drób oraz ryby stają się soczyste i miękkie. Dodatkowo produkty zachowują naturalny aromat, witaminy i składniki mineralne, które ulegają wypłukiwaniu podczas np. tradycyjnego gotowania. Dzięki temu, możemy użyć znacznie mniej soli oraz oleju czy innego tłuszczu. Para nie dopuszcza do przenikania zapachów, więc potrawy utrzymują swój smak i zapach, a warzywa nie tracą jędrności, koloru oraz wartości odżywczych.

Najlepszy wybór dla tych, którzy cenią zdrową kuchnię

Gotowanie na parze sprawdza się doskonale dla wielu produktów, na przykład ryb, mięs czy warzyw. Wiemy, że to zdrowe, ale czy praktyczne? Parowar zajmuje zbyt dużo miejsca w kuchni i trudno jest określić ile czasu powinno gotować się dane danie. Od teraz to już nie Twoje zmartwienie. Wszystkie pomysły na obiad zrealizujesz w jednym urządzeniu – innowacyjnym piekarniku z funkcją pary marki Bosch. To doskonałe rozwiązanie dla świątecznych wypieków oraz… realizacji postanowień noworocznych. Możemy upiec aromatyczny chleb, miękki w środku z chrupiącą skórką lub soczystą pieczeń prosto na bożonarodzeniowy stół, ale również zdrowe dania z niską zawartością tłuszczu.

Bo w zdrowym ciele – zdrowy duch!

Marka potwierdza to w nowej komunikacji pod hasłem „Żyj #LikeABosch”, czyli żyj zdrowo i w zgodzie z naturą. W oryginalnych spotach możemy poznać zalety piekarnika z funkcją pary oraz innych innowacyjnych urządzeń AGD. Marka Bosch poprzez wyjątkowy humor i zabawnych bohaterów, zachęca do zdrowego stylu życia oraz udowadnia, że z odpowiednim sprzętem to łatwe.

Informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni