Amica – nowe płyty gazowe 2.0

Nowe płyty gazowe 2.0 od Amica to rozwiązanie problemów osób, które cenią sobie udogodnienia technologiczne, ale jednocześnie są zwolennikami gotowania na ogniu. Funkcjonalności, które dotychczas dostępne były w płytach indukcyjnych, mają teraz płyty gazowe.

Udogodnienia wprowadzono w trzech obszarach, które znacząco poprawią komfort pracy w kuchni.

Timer – czas ma znaczenie

Nowe płyty gazowe Amica zostały wyposażone w nowoczesne funkcje, dostępne wcześniej wyłącznie dla posiadaczy płyt indukcyjnych. Dzięki funkcji Timer jajka, ryż czy makaron zawsze ugotujesz „w punkt” – wystarczy, że ustawisz czas, po którym płyta sama wyłączy palnik i sygnałem dźwiękowym poinformuje Cię o zakończonym procesie. Użytkownicy nowych płyt będą mogli skorzystać także z ustawienia klasycznego minutnika, który pozwala na precyzyjne odliczanie czasu. O zakończonym procesie zostaniemy poinformowani sygnałem dźwiękowym. Minutnik, w przeciwieństwie do Timera, nie wyłącza automatycznie palnika.

ExtraSpace – jeszcze więcej miejsca

Projektanci nowych płyt zadbali również o to, aby sprostać kulinarnym wyzwaniom, gdy trzeba przygotować potrawy dla większej liczby domowników lub gości. Dlatego zostały zwiększone odległości pomiędzy palnikami, przy zachowaniu standardowych rozmiarów płyty. Zmianie uległ również układ palników – duży palnik został wysunięty do przodu. Zapewnia to większą przestrzeń na garnki – nawet te największe postawione na wszystkich palnikach nie będą sobie przeszkadzały. Dzięki temu gotowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne. Ponadto możliwość użycia dużych naczyń powoduje, że potrawy gotują się szybciej, z zachowaniem wartości odżywczych produktów.

FlameControl – precyzja gotowania

Kolejne ułatwienie w codziennym życiu – FlameControl to większa precyzja gotowania. Aż 9 poziomów mocy pozwoli na idealne dopasowanie wielkości płomienia w zależności od potrzeb i zapewni optymalne wykorzystanie energii. Poziomy 2-3 są idealne do duszenia, poziomy 6-7 służą do gotowania warzyw, a najwyższe możliwe wartości 8-9 są najlepszym wyborem do smażenia. Z takimi możliwościami precyzyjnego wyboru mocy palników, codzienne kulinarne wyzwania nie będą stanowiły żadnego problemu.

Wyższy poziom komfortu

Płyty grzejne Amica 2.0 to innowacyjne płyty gazowe, w których wdrożono nowe rozwiązania technologiczne. Teraz funkcje takie jak: Timer, ExtraSpace i FlameControl dostępne są nie tylko dla użytkowników płyt indukcyjnych, ale także dla miłośników gotowania na ogniu. W ten sposób Amica po raz kolejny odpowiada swoją ofertą produktową na realne potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Płyta grzejna to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie kuchenną codzienność. Jest jednym z najczęściej używanych sprzętów z kategorii dużego AGD. Dlatego po wdrożeniu z sukcesem okapów i piekarników z nowoczesnej linii X-type, Amica postanowiła wprowadzić innowacje, które z kolei mają ułatwić Polakom codzienne gotowanie na płycie. Odpowiadając na potrzeby użytkowników wprowadzamy nowe użyteczności w płytach gazowych, a w przyszłości także indukcyjnych, aby każdy znalazł coś dla siebie w ofercie nowych płyt 2.0 – podsumowuje Tomasz Pietrzyk, rzecznik prasowy Grupy Amica.

Płyty gazowe 2.0 są dostępne w sprzedaży w Polsce od lutego br.

Płyty gazowe Amica 2.0 dostępne w:


źródło

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2