0

Amica – nowe płyty gazowe 2.0

Informacje

Aktualizacja: 25 lutego, 2020
Nowe płyty gazowe 2.0 od Amica to rozwiązanie problemów osób, które cenią sobie udogodnienia technologiczne, ale jednocześnie są zwolennikami gotowania na ogniu. Funkcjonalności, które dotychczas dostępne były w płytach indukcyjnych, mają teraz płyty gazowe.

Udogodnienia wprowadzono w trzech obszarach, które znacząco poprawią komfort pracy w kuchni.

Timer – czas ma znaczenie

Nowe płyty gazowe Amica zostały wyposażone w nowoczesne funkcje, dostępne wcześniej wyłącznie dla posiadaczy płyt indukcyjnych. Dzięki funkcji Timer jajka, ryż czy makaron zawsze ugotujesz „w punkt” – wystarczy, że ustawisz czas, po którym płyta sama wyłączy palnik i sygnałem dźwiękowym poinformuje Cię o zakończonym procesie. Użytkownicy nowych płyt będą mogli skorzystać także z ustawienia klasycznego minutnika, który pozwala na precyzyjne odliczanie czasu. O zakończonym procesie zostaniemy poinformowani sygnałem dźwiękowym. Minutnik, w przeciwieństwie do Timera, nie wyłącza automatycznie palnika.

ExtraSpace – jeszcze więcej miejsca

Projektanci nowych płyt zadbali również o to, aby sprostać kulinarnym wyzwaniom, gdy trzeba przygotować potrawy dla większej liczby domowników lub gości. Dlatego zostały zwiększone odległości pomiędzy palnikami, przy zachowaniu standardowych rozmiarów płyty. Zmianie uległ również układ palników – duży palnik został wysunięty do przodu. Zapewnia to większą przestrzeń na garnki – nawet te największe postawione na wszystkich palnikach nie będą sobie przeszkadzały. Dzięki temu gotowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne. Ponadto możliwość użycia dużych naczyń powoduje, że potrawy gotują się szybciej, z zachowaniem wartości odżywczych produktów.

FlameControl – precyzja gotowania

Kolejne ułatwienie w codziennym życiu – FlameControl to większa precyzja gotowania. Aż 9 poziomów mocy pozwoli na idealne dopasowanie wielkości płomienia w zależności od potrzeb i zapewni optymalne wykorzystanie energii. Poziomy 2-3 są idealne do duszenia, poziomy 6-7 służą do gotowania warzyw, a najwyższe możliwe wartości 8-9 są najlepszym wyborem do smażenia. Z takimi możliwościami precyzyjnego wyboru mocy palników, codzienne kulinarne wyzwania nie będą stanowiły żadnego problemu.

Wyższy poziom komfortu

Płyty grzejne Amica 2.0 to innowacyjne płyty gazowe, w których wdrożono nowe rozwiązania technologiczne. Teraz funkcje takie jak: Timer, ExtraSpace i FlameControl dostępne są nie tylko dla użytkowników płyt indukcyjnych, ale także dla miłośników gotowania na ogniu. W ten sposób Amica po raz kolejny odpowiada swoją ofertą produktową na realne potrzeby oraz oczekiwania klientów.

Płyta grzejna to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie kuchenną codzienność. Jest jednym z najczęściej używanych sprzętów z kategorii dużego AGD. Dlatego po wdrożeniu z sukcesem okapów i piekarników z nowoczesnej linii X-type, Amica postanowiła wprowadzić innowacje, które z kolei mają ułatwić Polakom codzienne gotowanie na płycie. Odpowiadając na potrzeby użytkowników wprowadzamy nowe użyteczności w płytach gazowych, a w przyszłości także indukcyjnych, aby każdy znalazł coś dla siebie w ofercie nowych płyt 2.0 – podsumowuje Tomasz Pietrzyk, rzecznik prasowy Grupy Amica.

Płyty gazowe 2.0 są dostępne w sprzedaży w Polsce od lutego br.

Płyty gazowe Amica 2.0 dostępne w:

źródło

Skomentuj. Zadaj pytanie. Podziel się opinią :)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments