Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

W najnowszych modelach płyt indukcyjnych 3.0 i okapach marki Amica została zastosowana technologia HoodConnect Pro, która zapewnia kompatybilność obu urządzeń. Dla ich użytkowników oznacza to wygodę i przede wszystkim oszczędność czasu.

Rozwijając portfolio produktów, zwracamy uwagę przede wszystkim na potrzeby naszych klientów. Jedną z nich, jest automatyzacja codziennych czynności, zwłaszcza tych, które zabierają sporo czasu. Dlatego najnowsze modele płyt indukcyjnych i okapów Amica wyposażyliśmy w technologię HoodConnect Pro, dzięki której okap włącza się samoczynnie i dostosowuje moc wyciągu do intensywności gotowania na płycie. Wszystko dzieje się automatycznie! – mówi Joanna Walczak, menadżer ds. komunikacji marketingowej marki Amica.

Istotą systemu HoodConnect Pro jest automatyczne połączenie okapu z płytą indukcyjną. Oba urządzenia łączą się ze sobą przy pomocy funkcji Bluetooth. Zastosowany w urządzeniach inteligentny algorytm rozpoznaje uruchomienie płyty, a następnie precyzyjnie monitoruje intensywność gotowania i na podstawie sczytanych danych dobiera moc okapu. Takie rozwiązanie optymalizuje pracę urządzenia – zapewnia skuteczną wentylację pomieszczenia, a jednocześnie nie działa bez potrzeby z maksymalną mocą.

Nie ma obaw, że połączenie zostanie przerwane przez zasłonięcie czujnika pokrywką czy garnkiem. Funkcja Bluetooth jest gwarancją stabilnego połączenia między okapem a płytą indukcyjną. Aktualnie jest to jedna z najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku AGD.

HoodConnect Pro jest rozwiązaniem idealnym nie tylko dla miłośników technologicznych nowinek, ale również wszystkich osób, które chcą sobie ułatwić pracę w kuchni. Zamiast kontrolować intensywność pracy okapu, można zostawić to zadanie nowoczesnym sprzętom AGD i skupić się na przygotowywaniu potraw – dodaje Joanna Walczak.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni