Samsung: Zostań kulinarnym wirtuozem i zaoszczędź pieniądze

Kuchenne aktywności nie dla wszystkich są przysłowiową bułką z masłem. Poradniki, książki i blogi kulinarne często nie wystarczą, by zachwycić gości. Wielu z nas nie chce eksperymentować z braku czasu i odpowiednich możliwości. Na szczęście producenci sprzętów AGD oferują rozwiązania, które wspierają nawet kulinarnych laików. A już dziś za zakup nowoczesnych urządzeń do zabudowy marki Samsung można otrzymać nawet do 1000 zł zwrotu.

Kupując nowe mieszkanie czy remontując kuchnię dobieramy urządzenia AGD, myśląc przede wszystkim o tym, by idealnie pasowały do wnętrza. Szukając piekarnika, który będzie pasował do frontów mebli, czy przeglądając oferty zmywarek i lodówek do zabudowy, zapominamy, że kuchenne sprzęty powinny być również funkcjonalne. Marka Samsung oferuje konsumentom szeroką gamę innowacyjnych urządzeń, które idealnie wpasują się w kuchenną przestrzeń.

Nie tylko dla mistrzów kuchni

Czy można upiec udziec i bezę jednocześnie? Z najnowszym piekarnikiem Samsung Dual Cook Flex™ jest to możliwe. Piekarnik posiada dzielone drzwi Flex Door™, które umożliwiają wygodne otwieranie zarówno połowy, jak i całego piekarnika. Teraz możliwe jest otwieranie górnej komory bez obaw, że ciasto, które piecze się na dole, opadnie. Dolna komora utrzymuje bowiem stałą temperaturę.

Ten innowacyjny piekarnik posiada szereg inteligentnych funkcji, które ułatwiają kulinarne zmagania. Między innymi aż 50 programów Auto Cook, dostosowujących temperaturę i czas pieczenia do rodzaju potrawy. Urządzenie możemy obsługiwać także z poziomu aplikacji Smart Things™ dostępnej na smartfony. Wystarczy przesłać wybrany przepis lub opis dania a piekarnik dopasuje odpowiedni program. Jeszcze nigdy przygotowywanie potraw nie było tak proste.

Samsung Dual Cook FlexTM w domu, gotówka w kieszeni

Dla wszystkich planujących remont kuchni lub chcących wyposażyć nowe mieszkania, marka Samsung przygotowała promocję. Za zakup piekarnika Dual Cook FlexTM w zestawie z innymi urządzeniami do zabudowy Samsung, można otrzymać zwrot nawet do 1000 zł. Należy kupić odpowiedni zestaw i zarejestrować się na www.kuchnia.samsung.pl Wśród urządzeń objętych akcją są wybrane modele płyt ceramicznych, indukcyjnych, gazowych, okapów, zmywarek, piekarników kompaktowych, kuchenek mikrofalowych, zmywarek oraz lodówek

Promocja trwa od 8 października do 30 listopada 2018 lub do wyczerpania puli zwrotów. Regulamin promocji jest dostępny na stronie: www.kuchnia.samsung.pl

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni