Suszarka Bosch z technologią AutoClean

PanAGD

Informacje

Bez filtra. Za to z technologią AutoClean. Marka Bosch jako pierwsza wchodzi na rynek z rewolucyjną suszarką bębnową do ubrań, która nie posiada filtra w drzwiach.

AutoClean

Filtr w drzwiach suszarki należy czyścić po każdym jej użyciu, czyli ok. 160 razy w roku. Suszarka AutoClean sprawia, że nie trzeba tego robić, bo takiego filtra po prostu nie ma. Dzięki pomysłowo zaprojektowanemu systemowi mikrowłókna i osady, które pozostawiają ubrania w trakcie suszenia, są automatycznie spłukiwane i kierowane do kolektora zlokalizowanego u dołu urządzenia. Wystarczy opróżniać go raz na około 20 cykli, czyli około osiem razy w roku. I nie trzeba o tym pamiętać – inteligentne czujniki podpowiedzą, kiedy dokładnie należy to zrobić. Ponadto suszarki z technologią AutoClean posiadają system samoczyszczenia. Oznacza to, że utrzymują niezmiennie niskie zużycie energii podczas każdego suszenia, przy osiągnięciu perfekcyjnych efektów.

IronAssist

Każdy zna ten problem: góra ubrań do prasowania w koszu rośnie, a w efekcie pod ich własnym ciężarem powstają zagniecenia trudne do usunięcia. Funkcja IronAssist bez problemu usunie je z garniturów, koszul i bluzek, dodatkowo odświeżając tekstylia bez konieczności ponownego prania.

SmartDry

Dzięki nowoczesnej technologii czujników i odpowiedniemu zaprojektowaniu urządzeń (SmartDry), suszarka potrafi zdalnie połączyć się z pralką. Otrzymuje od pralki parametry ostatniego prania, dowiaduje się, jaki program został włączony, jaki był poziom zapełnienia bębna i jak przebiegał proces wirowania. Dzięki tym informacjom może automatycznie dopasować optymalne parametry suszenia. Opcja ta dostępna jest w suszarkach wyposażonych w system Home Connect 2.0.

Smart technologia, ekonomia i ekologia. Bo taki jest Bosch.

Suszarki Bosch AutoClean znajdziesz tutaj:

3
Skomentuj

avatar
najnowszy najstarszy oceniany
Urszula
Gość
Urszula

Dzień dobry. Mam uprzejme zapytanie – jaki model suszarki Bosch z opcją AutoClean oraz z pompą ciepła Pan poleca?

Urszula
Gość
Urszula

Właśnie zauważyłam, że są tylko 4 takie suszarki. Faktycznie 2 z nich mają opcję zdalnego sterowania. Czy to zdalne sterowanie jest niezbędne, aby suszarka intuicyjnie łączyła się z pralką?
Dotychczas nie korzystałam w ogóle z suszarki i nie mam pojęcia jak istotna w praktyce jest różnica pomiędzy filtrem w drzwiach a systemem AutoClean… Czy sądzi Pan, że warto wydać 4 tysiące na suszarkę, aby mieć opcję AutoClean?