Suszarka Bosch z technologią AutoClean

Bez filtra. Za to z technologią AutoClean. Marka Bosch jako pierwsza wchodzi na rynek z rewolucyjną suszarką bębnową do ubrań, która nie posiada filtra w drzwiach.

AutoClean

Filtr w drzwiach suszarki należy czyścić po każdym jej użyciu, czyli ok. 160 razy w roku. Suszarka AutoClean sprawia, że nie trzeba tego robić, bo takiego filtra po prostu nie ma. Dzięki pomysłowo zaprojektowanemu systemowi mikrowłókna i osady, które pozostawiają ubrania w trakcie suszenia, są automatycznie spłukiwane i kierowane do kolektora zlokalizowanego u dołu urządzenia. Wystarczy opróżniać go raz na około 20 cykli, czyli około osiem razy w roku. I nie trzeba o tym pamiętać – inteligentne czujniki podpowiedzą, kiedy dokładnie należy to zrobić. Ponadto suszarki z technologią AutoClean posiadają system samoczyszczenia. Oznacza to, że utrzymują niezmiennie niskie zużycie energii podczas każdego suszenia, przy osiągnięciu perfekcyjnych efektów.

IronAssist

Każdy zna ten problem: góra ubrań do prasowania w koszu rośnie, a w efekcie pod ich własnym ciężarem powstają zagniecenia trudne do usunięcia. Funkcja IronAssist bez problemu usunie je z garniturów, koszul i bluzek, dodatkowo odświeżając tekstylia bez konieczności ponownego prania.

SmartDry

Dzięki nowoczesnej technologii czujników i odpowiedniemu zaprojektowaniu urządzeń (SmartDry), suszarka potrafi zdalnie połączyć się z pralką. Otrzymuje od pralki parametry ostatniego prania, dowiaduje się, jaki program został włączony, jaki był poziom zapełnienia bębna i jak przebiegał proces wirowania. Dzięki tym informacjom może automatycznie dopasować optymalne parametry suszenia. Opcja ta dostępna jest w suszarkach wyposażonych w system Home Connect 2.0.

Smart technologia, ekonomia i ekologia. Bo taki jest Bosch.

Suszarki Bosch AutoClean znajdziesz tutaj:


Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
3 lat temu

Witam
Szukam zestawu pralki z suszarką do okolic max 3500 czy w tej cenie pojawiło się coś z suszarką z opcją autoclean ?
Obawiam się, że suszarka utraci swoje parametry poprzez częste czyszczenie wymiennika.

Urszula
Urszula
4 lat temu

Dzień dobry. Mam uprzejme zapytanie – jaki model suszarki Bosch z opcją AutoClean oraz z pompą ciepła Pan poleca?

Urszula
Urszula
4 lat temu
Reply to  PanAGD

Właśnie zauważyłam, że są tylko 4 takie suszarki. Faktycznie 2 z nich mają opcję zdalnego sterowania. Czy to zdalne sterowanie jest niezbędne, aby suszarka intuicyjnie łączyła się z pralką?
Dotychczas nie korzystałam w ogóle z suszarki i nie mam pojęcia jak istotna w praktyce jest różnica pomiędzy filtrem w drzwiach a systemem AutoClean… Czy sądzi Pan, że warto wydać 4 tysiące na suszarkę, aby mieć opcję AutoClean?

Grzegorz
Grzegorz
4 lat temu
Reply to  Urszula

Dzień dobry,

Czy wybrała Pani suszarkę Bosch z AutoClean? Jeśli tak, który konkretnie model? Jak się sprawuje? Czy używała Pani programów parowych? Jakie są wrażenia po ich użyciu?
Obecnie biorę poważnie pod uwagę zakup wspomnianej suszarki WTX87K40PL lub droższej o 300 zł WTX87KH0PL z połączeniem WiFi. Głównie zależy mi na programach parowych (oczywiście AutoClean byłby wielkim ułatwieniem – wizja braku konieczności opróżniania filtra jest naprawdę zachęcająca).

Pozdrawiam!
Grzegorz

Norbert
Norbert
3 lat temu
Reply to  PanAGD

@PanAGD
Dzień dobry,
czy suszarki z Autoclean posiadają wymienne łożyska? Miałem kupić LG RC90V9AV2Q za 3199, ale jest aktualnie dobra promocja na WTX87EH0PL za 3499 po zwrocie 500 zł
Czy według Pana warto dopłacić?

Norbert
Norbert
3 lat temu
Reply to  PanAGD

Dziękuję za odpowiedź. Nie mogłem czekać na odpowiedź, bo to była nocna promocja w ME, więc zaryzykowałem i kupiłem. Dzisiaj ją dostarczyli, ale na razie zmieniłem tylko kierunek otwierania drzwiczek 🙂
Pozdrawiam!

Hanka
Hanka
3 lat temu
Reply to  PanAGD

Dzień dobry
Kupiłam suszarkę Bosch model WTX87M30PL z funkcją AutoClean. Niepokoi mnie fakt iż po zakończonym suszeniu woda nie skrapla się w szufladzie na wodę tylko wszystka zbiera się na dnie suszarki. Suszarka nie jest podłączona do odpływu. Czy tak faktycznie działa funkcja AutoClean czy coś jest nie tak?
Pozdrawiam.

Hanka
Hanka
3 lat temu
Reply to  PanAGD

Dzień dobry
Woda jeszcze się nie wylewa na podłogę :-). Próbowałam zgodnie z instrukcją dokonać wypompowania wody – przygotowanie urządzenia do transportu. Woda dalej stoi na dnie suszarki, cały filtr jest w niej zanurzony. Nie pojawia się komunikat o błędzie. Czy to jest jakaś usterka, czy powinnam to zgłosić jako uszkodzenie? Dziękuję.

Hanka
Hanka
3 lat temu
Reply to  PanAGD

dziękuję bardzo 🙂
Pozdrawiam serdecznie

Małgorzata
Małgorzata
1 rok temu
Reply to  Hanka

Czesc Haniu jak sie sprawuje suszarka? Wybralam ten model i zamierzam ją kupic. Czy mozesz mi cos wiecej powiedziec ? Gniecie ubrania lub czy faktycznie nie trzeba wiekszosci z nich prasowac po suszeniu?

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni