Smart zmywarki Bosch z Home Connect

Dlaczego warto korzystać ze zmywarki? Jakie są zalety jej posiadania? Czy automatyczne zmywanie jest eco? Marka Bosch rozwiewa wszelkie wątpliwości prezentując nowoczesne i niezawodne rozwiązania w zmywarkach.

Codzienne obowiązki pochłaniają dużo czasu i energii, które można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób. Jedną z najmniej lubianych domowych czynności jest mycie naczyń, dlatego coraz więcej osób decyduje się na posiadanie zmywarki. Marka Bosch wyjaśnia, jakie są najważniejsze zalety korzystania z tego urządzenia.

Po pierwsze: oszczędność wody, czasu i energii!

Najbardziej wodooszczędne zmywarki ActiveWater Eco, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom mogą zużywać zaledwie 6,7 litra wody, niewiele, tymczasem zmywając ręcznie zużyjemy jej nawet 5 razy więcej. To ogromna różnica, którą na pewno odczujemy w comiesięcznych rachunkach, a także dobry krok, w kierunku bardziej ekologicznego życia. W tej kwestii bardzo ważną zaletą zmywarek jest nie tylko wydajność mycia, ale także suszenia. Zmywarki Bosch wykorzystują Zeolith – minerał, który wyciąga wilgoć i oddaje ją w postaci ciepła. To zapewnia energooszczędny i efektywny proces suszenia. Dzięki tej technologii nawet naczynia z tworzywa, takie jak pudełka śniadaniowe, dziecięca zastawa czy butelki dla niemowląt są tak dokładnie suszone, że można je od razu odłożyć do szafki – co oznacza więcej wolnego czasu i mniejsze zużycie energii.*

Po drugie: higiena w kuchni!

Podczas mycia naczyń w zmywarce wykorzystuje się wysoką temperaturę oraz specjalistyczne detergenty. Te dwie cechy sprawiają, że o wiele łatwiej jest usunąć nie tylko zabrudzenia i tłuszcz, ale również bakterie. To szczególnie ważne, jeśli chcemy dbać o zdrowie naszych najbliższych. Podczas ręcznego zmywania nie dalibyśmy rady korzystać z tak gorącej wody. Połączenie wysokiej temperatury mycia, odpowiednich środków do zmywania oraz braku myjek, w których mogą namnażać się bakterie, sprawia, że talerze, sztućce i szklanki są nie tylko czyste i lśniące, ale także pozbawione wirusów i bakterii. Warto również pamiętać o tym, że już zmywanie w programie Eco 50°C zapewnia lepszy poziom higieny w porównaniu z myciem ręcznym. Silniejsze środki chemiczne i wyższa temperatura, gwarantują redukcję 99,999%** zarazków. Zmywarki Bosch oferują również funkcję HigienaPlus, która w fazie suszenia zapewnia podwyższoną temperaturę płukania i suszenia naczyń.

Po trzecie: więcej dokładnie umytych naczyń!

Zmywarki Bosch mogą być wyposażone w dodatkowy trzeci kosz ExtraSpace, który zwiększa powierzchnię załadunku nawet o 25% i pozwala zmieścić w nim więcej naczyń. Jest idealny zwłaszcza do małych misek lub filiżanek. Ponadto system regulacji położenia górnego kosza Rackmatic, pozwala dopasować wnętrze do aktualnych potrzeb. System pozwala zmienić ustawienie kosza na różnych wysokościach, a wybraną pozycję można łatwo zmienić, nawet gdy kosz jest pełen. Dzięki temu można dostosować wnętrze do swoich potrzeb nawet dla bardzo wysokich talerzy w dolnym koszu, czy wysokich kieliszków czy kufli w górnym koszu. Dodatkowo, w przedniej części górnego kosza MaxFlex znalazła się strefa ExtraClean, w której można umieścić naczynia z trudnymi do usunięcia zaschniętymi pozostałościami. Trzy obrotowe dysze w sposób ciągły spryskują naczynia wodą, z łatwością usuwając nawet uporczywe zabrudzenia bez zwiększania temperatury dla całego zmywania i bez konieczności wcześniejszego namaczania poza zmywarką.

Po czwarte i bardzo ważne: więcej spokoju!

Kiedy zmywarka doskonale spełnia swoje zadanie, domownicy mogą spędzać czas tak jak lubią najbardziej. Zwłaszcza, kiedy zmywarka podłączona jest do Home Connect. System ten umożliwia monitorowane i obsługiwanie urządzenia w dowolnym czasie z dowolnego miejsca. Jeśli np. użytkownik zdecyduje się na krótką drzemkę, może skorzystać z funkcji „Silence on Demand”, aby zredukować poziom hałasu, już cichego urządzenia, do minimum na okres 30 minut. Często używane, ulubione połączenie programów i funkcji dodatkowych można również zapisać i aktywować jednym dotknięciem palca, za pośrednictwem aplikacji lub bezpośrednio na zmywarce dzięki opcji Favourite. Przyszłość zmywania wygląda bardzo łatwo i spokojnie!

Wszystkich miłośników oszczędności zachęcamy do udziału w konkursie marki Bosch! Kup zmywarkę Bosch i odpowiedz na pytanie konkursowe: „Jak wyglądają Twoje codzienne sposoby na oszczędzanie wody i energii w Twojej kuchni? – do wygrania samochód elektryczny!

*Zmywarka Bosch PerfectDry z technologią Zeolith, która zużywa 0,73 kW/h w porównaniu do równoważnej zmywarki Bosch bez Zeolithu, która zużywa 0,92 k h na cykl zgodnie z Dyrektywą UE nr 2019/2017.
**dotyczy to wszystkich modeli zmywarek Bosch. pracujących w programie Eco 50°C. Redukcja zarazków na poziomie 99,999% odnosi się do wyników testów z użyciem bakterii Enterococcus faecium. Aktualne raporty dotyczące higieny dostępne są dla różnych wariantów technologicznych zmywarek Bosch w Europie

Na całym świecie Bosch znany jest z wysokiej jakości i niezawodności swoich produktów. Już ponad 85 lat tworzy urządzenia gospodarstwa domowego według tych standardów i dzięki temu stał się wiodącą marką AGD w Europie. Sprzęty marki Bosch powstają w odpowiedzi na realne potrzeby współczesnych domowników. Nieustannie doskonalone i wyposażane w najnowsze technologie oraz sprytne rozwiązania ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, zapewniając perfekcyjne rezultaty. Wysoka jakość materiałów, precyzja wykonania, ponadczasowe i cieszące się międzynarodowym uznaniem wzornictwo sprawiają, że urządzenia marki Bosch służą latami. Profesjonalna obsługa serwisowa, pozostająca w bliskim kontakcie z konsumentami, umacnia zaufanie i buduje przywiązanie do marki w myśl jej przewodniego hasła: „Technologia bliżej nas”.

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2