Samsung z nowymi formatami video

Samsung prezentuje zupełnie nowy format video tutoriali, które w sposób zabawny, lekki i przystępny odpowiadają na pytania użytkowników dotyczące agd – od wyboru odpowiedniego sprzętu, poprzez jego instalację i użytkowanie aż po konserwację. Za koncepcję i nadzór nad produkcją odpowiada agencja Cheil. Z materiałem użytkownicy mogą zapoznać się za pośrednictwem serwisu Youtube.

Bohaterami produkcji jest młoda para, która dbając o komfort życia we wspólnej przestrzeni stara się jak najlepiej wykorzystać potencjał posiadanych urządzeń agd. Materiały w formie tutoriali są doskonałym źródłem wiedzy, ponieważ w praktyczny sposób przybliżają mechanizmy działania sprzętów, objaśniają technologie, a także pomagają rozwiązać kluczowe problemy z jakimi zmagają się użytkownicy, a wszystko to utrzymane jest w lekkiej i zabawnej konwencji. Całość została podzielona na cykle nawiązujące do trzech kategorii produktowych Samsung.

Pranie łatwiejsze niż myślisz

Pralki i suszarki z panelem AI to sposób na szybsze i efektywniejsze pranie. Dzięki sztucznej inteligencji, intuicyjnej obsłudze oraz możliwości współpracy urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia. Co nich wiemy, a czego jeszcze możemy się dowiedzieć? Cykl poświęcony pralkom i suszarkom odpowiada na pytania o wybór odpowiedniego sprzętu, wskazuje korzyści związane z posiadaniem suszarki, a także objaśnia działanie technologii, które umożliwiają skuteczne pranie w niskiej temperaturze, co przekłada się na energooszczędność.

Inteligentne pralki Samsung z panelem AI Control https://youtu.be/2TIcyxZqy7Q
Dlaczego warto mieć suszarkę? https://youtu.be/NayQ5IkpT1I
Technologia EcoBubble™ https://youtu.be/p0ixiDmZp0Y
Podłączenie pralki – to łatwiejsze niż myślisz! https://youtu.be/m4IhL8OqMUA

Technologie dopasowane do wnętrza

Zaletą nowoczesnych lodówek jest to, że oferując dużą przestrzeń do przechowywania są jednocześnie wyposażone w technologie, które pomagają dłużej zachować doskonałą świeżość produktów. Ponadto, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom w zakresie wzornictwa, stają się integralną częścią naszych mieszkań. Z tutoriali dowiadujemy się m.in. czym kierować się przy zakupie lodówki, co należy zrobić przed pierwszym uruchomieniem sprzętu, a także zostajemy przeprowadzeni przez proces instalacji lodówki wyposażonej w kostkarkę z podłączeniem do źródła wody.

– Jaką lodówkę wybrać: https://youtu.be/AmuJvqn0rU8
– Pierwsze uruchomienie lodówki: https://youtu.be/fWdh58qbeKE
– Lodówki z dystrybutorem wody i kostkarką do lodu: https://youtu.be/pB5TP88UgDo
– Jak zainstalować lodówkę? https://youtu.be/VhZWLXm-opk

Funkcjonalne urządzenia do zabudowy

Urządzenia do zabudowy dają możliwość dowolnej, wręcz nieograniczonej konfiguracji zapewniając wnętrzu nowoczesny, minimalistyczny wygląd, a dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wysoką funkcjonalność. W tym cyklu bohaterowie przeprowadzają nas przez zagadnienia związane z prawidłowym przechowywaniem żywności w lodówce, które służy nie tylko produktom, ale także pozwala zmieścić o wiele więcej. Dużo miejsca poświęcono także odpowiedniej pielęgnacji urządzeń, aby służyły nam jak najlepiej i zachowały wysoką wydajność.

– Jaką płytę grzewczą wybrać? https://youtu.be/uhX0DMRpFsk
– Jak wyczyścić zmywarkę? https://youtu.be/ONlpkpAcR-A
– Jak wyczyścić piekarnik: https://youtu.be/1QZC1mzNS6k
– Jak przechowywać żywność w lodówce i zmieścić więcej? https://youtu.be/oDNCwL97zUo

Dzięki nowym formatom video Samsung chce dotrzeć do odbiorców poszukujących nowoczesnych rozwiązań, które czynią domowe obowiązki przyjemniejszymi, a także chcę lepiej dbać o swoje urządzenia.

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2