Samsung prezentuje pralki i suszarki Bespoke AI™

Premierowa pralka i suszarka Samsung Bespoke AI™, dzięki jednej z największych w swojej klasie pojemności, inteligentnym funkcjom oraz niezawodnej wydajności odmienią sposób, w jaki pierzemy ubrania oraz sprawią, że proces ten będzie bardziej energooszczędny. Ich dodatkową zaletą jest elegancki i nowoczesny design Bespoke.

Samsung rozszerza ofertę urządzeń Bespoke o pralki i suszarki Bespoke AI™, które dzięki najwyższym klasom energetycznym są najbardziej przyjaznymi dla środowiska, a przy tym wydajnymi i inteligentnymi produktami w swoich kategoriach[1]. Za sprawą tych produktów linia Bespoke, która dotychczas obejmowała urządzenia kuchenne, wkracza także do innych obszarów naszych domów i mieszkań. Pralki i suszarki Bespoke AI™ charakteryzują się nie tylko ekologicznymi rozwiązaniami, ale także wyjątkową funkcjonalnością i przemyślanym designem.

Oszczędność energii, wody i detergentu

Ładowane od przodu pralka i suszarka Samsung Bespoke, dzięki kontrolowanym przez sztuczną inteligencję przyjaznym dla środowiska algorytmom, zapewniają użytkownikom wysoki komfort użytkowania oraz wydajność działania.

Pralka Bespoke AI™ o pojemności aż 11 kg to urządzenie w najwyższej klasie energetycznej A. Jedną z jej kluczowych technologii jest AI EcoBubble™, która pozwala ograniczyć ilość energii zużywanej przez pralkę nawet o 70%[2] — zapewniając jednocześnie taki sam poziom czystości ubrań, nawet przy praniu w zimnej wodzie. Co więcej, technologia ta usprawnia także usuwanie plam nawet o 24%[3] i zapewnia skuteczniejszą nawet o 45,5%[4] ochronę tkanin, a tym samym powoduje, że pranie wyjmowane z urządzenia jest nie tylko czyste, ale także dłużej zachowuje swój doskonały wygląd.

Kolejnym energooszczędnym i proekologicznym rozwiązaniem jest program Pranie optymalne, który umożliwia dokładne i delikatne wypranie ubrań przy wykorzystaniu mniejszej ilości wody i detergentu. Dzięki inteligentnej technologii program waży każdy wsad, określa poziom miękkości tkanin, a także analizuje stopień mętności wody, aby na bieżąco monitorować aktualny poziom zabrudzenia pranych ubrań. Automatyczny dozownik detergentu pozwala odmierzyć odpowiednią jego ilość. Dodatkowo, urządzenie na bieżąco dostosowuje czas, co skutkuje tym, że cały proces prania przebiega szybko i wydajnie.

Suszarka Bespoke AI™ także oferuje użytkownikom wiele energooszczędnych rozwiązań. Zastosowana w urządzeniu pompa ciepła obniża zużycie energii elektrycznej oraz sprawia, że cały proces suszenia ubrań jest bardzo delikatny i bezpieczny. Urządzenie należy do klasy energetycznej A+++[5] i posiada silnik Digital Inverter (model DV90BB9445GMS6), który pozwala na maksymalnie szybkie i efektywne suszenie. Technologia Suszenie AI na bieżąco monitoruje temperaturę i wilgotność, jednocześnie dostosowując ustawienia, tak aby zapewnić optymalne suszenie prania i nie marnować energii.

Zaprojektowane z myślą o stylu życia

Pomieszczenie pralni może być zarówno funkcjonalne, jak i stylowe. Pamiętając o tej zasadzie, projektanci pralki i suszarki Bespoke AI™ dołożyli wszelki starań, by sprzęt ten wpisywał się w wizję całej gamy urządzeń Bespoke, których celem jest zapewnienie użytkownikom doskonałych doświadczeń, zarówno pod względem praktycznym, jak i wizualnym.

Nowością w pralkach jest technologia SpaceMax™, która pozwala na uzyskanie większej ilości miejsca wewnątrz urządzenia, bez zmiany jego zewnętrznych wymiarów. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać z pralki o pojemności aż 11 kilogramów – jest to obecnie jeden z najlepszych rezultatów wśród wszystkich urządzeń o standardowej głębokości 60 centymetrów. Ładowane od frontu urządzania, charakteryzują się ponadto nowoczesnym, płaskim designem, który doskonale pasuje do każdego projektu wnętrza. Prosta i czysta forma pralki i suszarki Bespoke AI™, wykończona została okrągłymi drzwiami z hartowanego szkła, które zapewniają zarówno elegancki design, jak i wyjątkową trwałość. Zbiór zastosowanych w urządzeniach Bespoke rozwiązań sprawia, że są one doskonałym wyborem dla każdego domu.

Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń AGD z linii Bespoke zarówno pralka, jak i suszarka są zintegrowane z aplikacją SmartThings[6] umożliwiającą personalizację ustawień pralki, zapamiętywanie preferencji użytkownika oraz rekomendację programu suszenia, w zależności od wybranego programu prania[7]. Dodatkowo pozwala włączyć pralkę, ułatwia planowanie prania oraz pomaga w rozwiązywaniu problemów.

Wydajność, której możesz zaufać

Zakup pralki lub suszarki to niemała inwestycja, dlatego firma Samsung zadbała o to, by te urządzenia były maksymalnie trwałe. W przeciwieństwie do tradycyjnych silników szczotkowych, zaawansowany technicznie silnik Digital Inverter w pralkach (wszystkie modele) oraz silnik Digital Inverter suszarkach Bespoke AI™ wykorzystuje silne magnesy, aby zapewnić cichszą i bardziej wydajną pracę – wszystko to przy mniejszym zużyciu energii. Co więcej, Samsung udziela 20-letniej gwarancji na Digital Inverter podkreślając swoje zaangażowanie w tworzenie produktów, które są przede wszystkim trwałe[8].

Inteligentne, pojemne i energooszczędne ralki i suszarki Bespoke AI™ dołączają do rodziny produktów Bespoke, w której obecnie znajdują się lodówki Bespoke w wymiennymi panelami zewnętrznymi, piekarniki Bespoke o minimalistycznym designie, płyty indukcyjne z funkcjonalnością SlimFit umożliwiającą dopasowanie nawet do wąskiego blatu kuchni oraz elegancki odkurzacz bezprzewodowy Bespoke Jet™ oferujący doskonałe efekty i wygodę sprzątania.

Dodatkowe informacje są dostępne na stronie www.samsung.com/pl.

Informacja prasowa
[1] Są najbardziej przyjaznymi dla środowiska, a przy tym wydajnymi i inteligentnymi produktami w swoich kategoriach, oferowanymi kiedykolwiek przez Samsung.
[2] Badanie przeprowadzono zgodnie z IEC 60456-2010 / wsad 4 kg / tryb Super Eco na zimno (WF80F5E5U4W) w porównaniu z trybem Bawełna 40°C bez funkcji EcoBubble (WF0702WKU). Poszczególne wyniki mogą się różnić.
[3] Badanie przeprowadzono zgodnie z IEC 60456-2010 / wsad 4 kg / tryb Super Eco na zimno (WF80F5E5U4W) w porównaniu z trybem Bawełna 40°C bez funkcji EcoBubble (WF0702WKU). Poszczególne wyniki mogą się różnić.
[4] Badanie przeprowadzono zgodnie z IEC 60456-2010 / wsad 4 kg / tryb Super Eco na zimno (WF80F5E5U4W) w porównaniu z trybem Bawełna 40°C bez funkcji EcoBubble (WF0702WKU). Poszczególne wyniki mogą się różnić.
[5] Kategoria A+++ nadana przez Komisję Europejską dla suszarek.
[6] Aplikacja SmartThings jest dostępna dla urządzeń z systemem Android (wersja systemu operacyjnego 6.0 lub wyższa) oraz iOS (wersja systemu operacyjnego 10.0 lub nowsza). Wymaga podłączenia do sieci Wi-Fi oraz Samsung Account.
[7] Automatyczny dobór programu suszenia dostępny tylko, gdy zarówno pralka, jak i suszarka posiadają panel AI Control i są podłączone do Wi-Fi.
[8] 20-letnia gwarancja dotyczy silnika i obowiązuje dla wybranych modeli urządzeń. Przyznawana jest wyłącznie na urządzenia zakupione po 1 lipca 2022 r. Dla urządzeń zakupionych przed 1 lipca 2022 r. przysługuje 10-letnia gwarancja na silnik.

Trwa aktualizacja systemu dodawania pytań, proszę o cierpliwość. Zapraszam wkrótce :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym