Samsung: nowe pralki i suszarki Samsung AI Control

Skracają czas prania, dbają o tkaniny oraz optymalizując zużycie wodę i energię elektryczną – takie są pralki i suszarki z nowej linii Samsung z innowacyjnym panelem AI Control. Dzięki intuicyjnej obsłudze, możliwości współpracy, a także wykorzystaniu sztucznej inteligencji urządzenia zapewniają zupełnie nowy wymiar prania i suszenia.

Nowe pralki i suszarki Samsung wyposażone są w technologie, które adresują wszystkie potrzeby użytkowników poszukujących funkcjonalnych urządzeń ułatwiających życie. Poznaj je wszystkie.

Postaw na inteligencję

Obowiązki domowe dają się lubić pod warunkiem, że posiadamy urządzenia, które nas w nich odciążają. Jak sprawić, aby codzienne pranie i suszenie było prostsze i przyjemniejsze? Nowe pralki Samsung AI Control zapamiętują najczęściej wybierane programy, aby później rekomendować je automatycznie – nie musimy więc za każdym razem ustawiać parametrów od nowa*. Wygodnej automatyzacji podlega także wybór programu suszenia, ponieważ panel AI Control umożliwia współpracę pralki z suszarką. Tym sposobem suszarka, na podstawie wybranego programu prania, dopasowuje właściwy program suszenia. Aby uczynić pranie jeszcze prostszym panel AI został połączony z aplikacją SmartThings za pomocą której możemy zdalnie włączyć i wyłączyć urządzenia oraz dostosować odpowiednie ustawienia, co pozwala lepiej zarządzać naszym czasem w ciągu dnia i odpowiednio planować nasze domowe obowiązki**. Problem odpowiedniego doboru programu prania rozwiąże Program Pranie Optymalne AI, który za pomocą specjalnych czujników dostosuje długość programu, potrzebną ilość wody oraz detergentu do wagi i stopnia zabrudzenia pranych rzeczy. My już nie musimy się martwić o to, czy wybraliśmy odpowiedni program i zastanawiać się, czy odpowiednio odmierzyliśmy ilość płynu do prania. Program Pranie Optymalne AI pozwala zoptymalizować zużycie detergentów, wody i energii elektrycznej.

Dbaj o to, co ważne

Czy można połączyć skuteczność, dbanie o tkaniny z troską o środowisko? Wybierając pralkę Samsung z technologią EcoBubble™ mamy gwarancję, że pranie będzie idealnie czyste, przy zastosowaniu niskiej temperatury, co przekłada się na mniejsze zużycie energii****. To ekologiczne rozwiązanie doskonale nadaje się do prania każdego rodzaju tkanin – od delikatnych po bawełniane. Technologia EcoBubble™ chroni kolor i strukturę tkanin, przedłużając ich życie oraz skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze*****. Jest to możliwe dzięki połączeniu detergentu, powietrza i wody w specjalnym generatorze. Powstała w ten sposób aktywna piana dokładniej niż proszek wnika w głąb tkaniny, rozpuszczając zanieczyszczenia i pozostawiając ubrania w idealnej czystości. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy przykładają wagę do jakości ubrań i chcą, aby służyły im jak najdłużej.

Suszenie prostsze niż kiedykolwiek

Dzięki suszarkom Samsung AI Control możemy zapomnieć o uciążliwym rozstawianiu suszarki, która zajmuje sporo miejsca, a proces schnięcia ubrań trwa o wiele za długo. Inteligentny system Optimal Dry w nowych suszarkach Samsung AI Control wykorzystuje trzy czujniki: wilgoci, temperatury i wymiany ciepła. By zapewnić najlepsze rezultaty, na bieżąco dostosowuje czas suszenia, chroniąc ubrania przed zniszczeniem i oszczędzając energię. Natomiast technologia Air Wash w nowych pralkach i pralko-suszarkach Samsung to świetne rozwiązanie dla rzeczy, które chcemy tylko odświeżyć. Działa za pomocą samego podgrzanego powietrza, bez wody, detergentów czy środków chemicznych. Air Wash usunie zapachy i bezpiecznie odświeży m.in. z odzież sportową, puchowe kurtki czy dziecięce pluszaki.

Sprawdzone technologie

Od zawsze szukamy sposobów na to, aby obowiązki domowe przebiegały szybciej i efektywniej, dlatego wysoko cenimy sobie technologie, które nam to umożliwiają. Oszczędność czasu zapewnia technologia Samsung QuickDrive™, która pozwala na skrócenie całego cyklu prania nawet o 50% przy zachowaniu takiej samej skuteczności. Oznacza to, że w czasie, w którym zwykła pralka wykonuje jeden cykl, w pralce Samsung z technologią QuickDrive™ możemy wyprać nawet dwa razy więcej ubrań. Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem w pralkach Samsung, która zdążyła podbić serca użytkowników, są dodatkowe drzwi AddWash™. Dzięki nim już nigdy nie będziemy musieli czekać na zakończenie cyklu prania, jeżeli zdarzy nam się zapomnieć o umieszczeniu w pralce jakiejś części garderoby. To co odróżnia pralki Samsung z drzwiami AddWash™ od standardowych rozwiązań to brak konieczności czekania na odpompowanie wody, aby móc dodać zapomniany element odzieży. Oznacza to także sporą oszczędność wody i energii, ponieważ nie musimy nastawiać dodatkowego cyklu, gdy szczególnie zależy nam na wypraniu jakiegoś elementu garderoby.

Najnowsze pralki i suszarki Samsung to urządzenia odpowiadające na potrzeby użytkowników, którzy szukają rozwiązań pozwalających prać i suszyć dokładniej oraz szybciej.

* W oparciu o uczenie maszynowe rozwijającej się bazy danych użytkowników zawierającej prawie 28 milionów cykli prania. Dane dotyczące liczby skumulowanych cykli, które są wykorzystywane do sugerowania cykli, będą stale ewoluować w czasie w oparciu o wzorce użytkowania użytkownika i innych podobnych użytkowników.
** Aplikacja SmartThings dostępna jest dla urządzeń z systemem Android 8.0 oraz iOS 6.0 lub nowszej). Wymagane podłączenie pralki z WiFi oraz posiadanie konta Samsung.
*** Jednorazowe napełnienie zbiornika na detergenty wystarczy na okres do 1 miesiąca (4 cykle prania tygodniowo). Wyniki mogą się różnić w zależności od ustawień i załadunku prania.
**** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić, w zależności od cyklu prania.
****** Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić.

źródło

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2