Samsung: Ekstremalne testowanie pralki

Ponad 150 – tyle prób przeszła pralka QuickDriveTM, zanim trafiła do naszych domów. Trwałość, poziom generowanego hałasu, odporność na wysoką temperaturę i wreszcie skuteczność prania – to tylko niektóre obszary badane przez ekspertów Samsung podczas wewnętrznych testów laboratoryjnych.

Otwieranie, zamykanie, uchylanie, domykanie, trzaskanie – podczas każdego prania drzwiczki urządzenia poddawane są próbie siły. A gdy do łazienki wkradnie się dziecko, by z bębna pralki zrobić domek dla pluszaków, próba ta staje się nie lada wyzwaniem. Aby mu podołać, pralka QuickDriveTM poddana została testom ekspertów, którzy wykonali 20 tysięcy kolejno następujących po sobie mocnych trzaśnięć i udowodnili, że urządzenie jest w stanie znieść więcej niż możemy się spodziewać.

Próba głośności

Czy to możliwe, by małe dziecko spało spokojnie tuż obok włączonej pralki? Wirowanie, płukanie, napełnianie bębna wodą lub jej wypompowywanie – teoretycznie nikt z nas nie umiałby zasnąć przy takim hałasie. Jednak nowoczesna pralka QuickDriveTM jest jednak tak cicha, że nie zbudzi nawet śpiącego malucha.

Próba czystości

Podstawową rolą pralki jest usuwanie zabrudzeń. Szczególnie ci, którzy mają małe dzieci, dobrze wiedzą, że skuteczny sprzęt to taki, który pozbędzie się plamy z lodów czekoladowych, kredek świecowych i farb plakatowych. Zadaniem testerów jest zatem sprawdzenie, czy technologie w urządzeniu pokonają nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia.

Pralka QuickDriveTM marki Samsung udowodniła, że jest bardzo bezpieczna i skonstruowana tak, by służyć nam przez lata. Zanim trafiła do sprzedaży, poddana została także m.in. 23 testom bezpieczeństwa i wydajności, 15 testom potwierdzającym jej energooszczędność, 5 testom wytrzymałości na ekstremalne temperatury (testy przeprowadzone w temperaturach od -30°C do +30°C.) oraz 4 testom na ergonomię.

Niezależni eksperci potwierdzają

Urządzenie zostało docenione także przez niezależne instytucje*. Jego wydajność i efektywność energetyczna została potwierdzona przez Laboratorium Badawcze Intertek, ochrona delikatnych tkanin zaś przez niemiecki instytut Hohenstein. Certyfikat Instytutu Matki i Dziecka potwierdza z kolei najwyższą dbałość o miękkie ubranka maluchów. Producent zapewnia także o niezawodności silnika. Ten objęty został 10-letnią gwarancją i uzyskał certyfikat VDE przyznawany przez Instytut Badań i Certyfikacji. Urządzenie ocenione zostało także na stopień bardzo dobry przez Polski Instytut Badań Jakości PIBJA.

Sprzęt AGD to zakup, który powinien służyć nam przez lata. Dlatego warto zainwestować w taki, który jeszcze zanim opuści fabrykę, został odpowiednio przygotowany do domowych wyzwań.

*więcej informacji na www.pralki.samsung.pl

źródło

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni