Samsung: Cztery sprawdzone sposoby na sprawne przygotowanie Świąt

Przygotowania do Świąt nie muszą spędzać nam snu powiek. Wystarczy trzymać się kilku prostych zasad, aby ułatwić sobie życie i sprawnie przebrnąć przez maraton przedświątecznych obowiązków.

Zanim przystąpimy do przedświątecznych działań, warto je dobrze zaplanować. Odpowiedni podział obowiązków między członków rodziny jest kluczem do sukcesu. Z pomocą w przygotowaniu planu przychodzi multimedialna lodówka Samsung Family HubTM, która, obok klasycznych funkcji, pełni rolę domowego organizera. Na wbudowanym w jej drzwi dotykowym ekranie możemy zarządzać kalendarzem, który jest zintegrowany ze smartfonami domowników (za pomocą aplikacji Smart ThingsTM). Na lodówce możemy też tworzyć listy zadań i interaktywne notatki (np. ze zdjęciami), które będą dostępne także w telefonach bliskich. Dzięki takiemu planowaniu łatwo podzielimy świąteczne obowiązki między członkami rodziny.

Zakupy szybsze niż myślisz

Okres przedświąteczny to zwykle czas zakupowego szaleństwa. Często kupujemy za dużo i „na wszelki wypadek”, przez co marnujemy dużo jedzenia. Jak umiejętnie zaplanować wizytę w sklepie i nie stracić głowy w tym przedświątecznym szale? Na pomoc przychodzą nam inteligentne rozwiązania, które pozwalają kontrolować listę zakupów, w tym także zasoby lodówki. Jak to możliwe? Multimedialna lodówka Family HubTM na dotykowym ekranie pozwala sporządzać listy produktów na podstawie przepisu, byśmy następnie mogli na bieżąco je sprawdzać i modyfikować na swoim smartfonie oraz udostępniać bliskim. Urządzenie daje także możliwość zdalnego zajrzenia do swojego środka, byśmy mieli pewność, że kupujemy tylko potrzebne produkty. We wnętrzu Family HubTM wbudowano aparaty fotograficzne, które przesyłają obraz jej zasobów bezpośrednio na inne urządzenia, np. nasz telefon.

Gotowanie i pieczenie dwa razy szybciej

Zaopatrzyliśmy lodówkę, prezenty już w drodze, ale kuchenne przygotowania w przysłowiowym ,,lesie”. Pieczeń ze śliwkami czeka w kolejce, a sernik nieupieczony. Gdyby tak się dało włożyć je do piekarnika jednocześnie… Na szczęście piekarnik Samsung Dual Cook FlexTM spełnia takie życzenia nie tylko od święta. Pozwala przyrządzić ciasto i pieczeń w tym samym czasie, bez obaw, że ich zapachy się przenikną. Wnętrze piekarnika można podzielić na dwie komory i ustawić w nich dwa niezależne tryby oraz odmienne temperatury. Dzięki dzielonym drzwiom możemy doglądać pieczeń bez ryzyka, że rosnący na dole sernik utraci ciepło i opadnie.

…a dom posprząta się sam

Pierwsza gwiazda to meta świątecznych przygotowań. Gdy widać ją na horyzoncie to znak, że nadchodzi czas nagrody za nasze starania. W domu gotowym na święta nie może być mowy o igłach choinki czy resztkach lukru i mąki na podłodze. Wszystko to trzeba posprzątać, zanim w domu zjawią się pierwsi goście. Szczęśliwie nie musimy robić tego sami. W odkurzaniu podłóg czy dywanów wyręczyć nas może robot sprzątający Samsung POWERbotTM. Dokładnie odkurzy każdy kąt, gdy my szykujemy się do świątecznej kolacji. Możemy też uruchomić go zdalnie za pomocą smartfona, kiedy wyjdziemy na rodzinny spacer.

Jak widać, technologia odmienia nie tylko naszą codzienność, ale także przygotowania do Świąt.

Odpowiednio planując przedświąteczne działania i korzystając z jej wsparcia zyskujemy bezcenny spokój, że wszystko jest pod kontrolą. Dzięki temu możemy spodziewać się naprawdę wesołych Świąt!

źródło

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni