Promocja Bosch: Ekonagradzanie za oszczędzanie!

Bosch prezentuje wiosenny konkurs ze zmywarkami w roli głównej. Do wygrania samochód elektryczny!

Marka w swoich urządzeniach stawia na energooszczędne rozwiązania, a w komunikacji namawia do życia #LikeABosch, czyli w zgodzie z naturą. Liderem w oszczędzaniu są zmywarki Bosch, zarówno w kwestii zużycia wody i energii, ale też… czasu! Czy wiesz, że myjąc naczynia w zmywarce zyskujesz nawet 45 minut dziennie i oszczędzasz aż 8500 litrów wody w skali roku? Zmywarka nie tylko oszczędza zasoby, ale także wyręcza nas w domowych obowiązkach.

Zmywarki Bosch dzięki zastosowaniu specjalnych sensorów badają zabrudzenie naczyń oraz wielkość załadunku. Dzięki temu każde mycie jest tak wydajne i oszczędne, jak to możliwe. Najbardziej wodooszczędne zmywarki Bosch ActiveWater Eco, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zużywają zaledwie 6,7 litra wody! Nasze urządzenia to nie tylko najlepsze efekty mycia, ale również suszenia.

System automatycznego otwierania drzwi urządzenia – EfficientDry wraz z technologią Zeolith, wykorzystującą naturalny minerał, tworzą energooszczędny i niezwykle efektywny proces suszenia. W szczególności w przypadku naczyń plastikowych, które można znaleźć w wielu domach w postaci pudełek śniadaniowych, bidonów i butelek dla niemowląt. Są one tak dokładnie suszone, że można je od razu odłożyć do szafki.

Co zrobić by wygrać?

Konkurs „Ekonagradzanie za oszczędzanie” będzie trwał od 15 marca do 15 maja 2021 roku i skierowany jest do osób, które w tym czasie dokonają zakupu zmywarki Bosch i odpowiedzą na pytanie „Jak wyglądają Twoje codzienne sposoby na oszczędzanie wody i energii w kuchni?”. Główny laureat otrzyma wyjątkowy samochód elektryczny Nissan Leaf! Dodatkowo 50 zwycięzców otrzyma zwrot ceny zakupu nowej zmywarki wraz z półrocznym zapasem detergentów Finish, a 100 osób urządzenie SodaStream. Jest o co grać!

Więcej informacji i regulamin konkursu na: www.bosch-home.pl

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Wojtek
Wojtek
3 lat temu

Przydatna informacja. A promocji nawet jest tam więcej. Dziękuję
🙂

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni