Poznaj najnowszą linię lodówek V+ od LG

Najnowsza linia lodówek V+ od LG ustanawia nowe standardy pod względem nie tylko energooszczędności i trwałości, ale również wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, pozwala utrzymać długotrwałą świeżość produktów, bez zbędnego marnowania jedzenia.

Technologia umożliwiająca oszczędność energii

Sercem każdej lodówki jest kompresor – i to od jego jakości zależy skuteczność chłodzenia. Innowacyjna lodówka z dolnym zamrażalnikiem od LG wyróżnia się na tle konkurencji zarówno największą w branży sprawnością energetyczną, jak i trwałością oraz bogatą gamą funkcji zwiększających wygodę. Jest to też pierwsza lodówka, której sprężarka jest objęta 20-letnią gwarancją. Ze względu na technologię Centum System, lodówka ta stanowi naturalny wybór dla konsumentów poszukujących urządzenia o wysokiej sprawności energetycznej, które przetrwa próbę czasu. Zalety te wynikają z zastosowania kilku zaawansowanych technologii oraz uwzględnienia potrzeb konsumentów. Sercem lodówki jest sprężarka LG Inverter Linear Compressor, która w porównaniu do konwencjonalnych sprężarek zużywa o 32 energii mniej. Dzięki sprężarce oraz innym funkcjom pomagającym w oszczędzaniu energii, lodówka z dolnym zamrażalnikiem zalicza się do klasy energetycznej A+++-40%, wyraźnie przewyższając pod tym względem konkurencyjne urządzenia. Oznacza to, że lodówka zużywa o 40 procent mniej energii niż modele o klasie energetycznej A+++ , a tym samym pozwala w łatwy sposób obniżyć rachunki za elektryczność.

Najcichsza lodówka na rynku

Sprężarka Inverter Linear Compressor przyczynia się też do istotnego zwiększenia niezawodności i trwałości. Rygorystyczne badania produktów wykazały, że lodówka Centrum System wyposażona w sprężarkę Inverter Linear Compressor ulega znacznie mniejszemu zużyciu podczas codziennego użytkowania, a ponadto pracuje nawet o 25 procent ciszej (36dB). Na podstawie tych samych badań oszacowano, że trwałość tej sprężarki wynosi około 20 lat i jest znacznie dłuższa niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń.

W zgodzie z Zero Waste dzięki lodówce V+

Najnowsze lodówki z linii V+ wyposażono w inwerterowe sprężarki liniowe. W przeciwieństwie do klasycznych kompresorów gwarantują mniejsze wahania temperatury w komorze chłodziarki. Urządzenia wyposażone sa w technologię DoorCooling+, które sprawiają, że przepływ powietrza jest jednostajny na całej powierzchni komory chłodzącej, w efekcie czego wahania temperatury wynoszą zaledwie 0,5 stopnia C. Zmiany przekraczające 1 stopień C przyczyniają się do szybszego psucia się żywności, stąd wyeliminowanie tego czynnika znacząco wpływa na utrzymanie świeżości żywności. To również powód, dla którego mając lodówkę LG z serii V+ nie musisz pamiętać o poradach, jak należy „składować” żywność. Skoro na każdej półce masz zbliżone, optymalne warunki do przechowywania. To olbrzymia zaleta urządzeń oferujących opcję utrzymania jednorodnej temperatury.

Technologie utrzymujące świeżość i ułatwiające przechowywanie jedzenia

Lodówki V+ wyposażone są w technologie gwarantujące wydłużenie świeżości owoców i warzyw w szufladach. Dolna szuflada posiada tzw. FRESHBalancer – specjalny suwak, którym można dostosowywać poziom panującej w niej wilgotności – inny w zależności od tego, czy przechowujemy więcej owoców, czy warzyw. Niemniej istotne jest rozwiązanie pokroju Moist Balance Crisper, wyłapujące nadmiar wilgoci z żywności i sprawiające, że kropelki wody nie osadzają się na ściankach szuflady i nie przyspieszają procesów gnilnych. Lodówka posiada składane półki – dzięki czemu bez problemu przechowamy duży garnek lub niewymiarowe pojemniki czy butelki. Dodatkowo system No Frost, sprawia, że nie musimy rozmrażać urządzenia, a szron nie pojawia się na wewnętrznych ściankach.

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2