Płyty indukcyjne 2.0 od marki Amica

Sprzęt AGD musi nadążać za duchem czasów, a dzisiejsza rzeczywistość to era pędu i związanej z nim konieczności wykonywania kilku zadań jednocześnie. Wielozadaniowości oczekujemy nie tylko od siebie, ale także od sprzętów, których na co dzień używamy. Nowe płyty indukcyjne 2.0 od marki Amica są odpowiedzią na realne potrzeby konsumentów, którzy doceniają rozwiązania pomocne w radzeniu sobie ze stale wydłużającą się listą domowych obowiązków.

Szybkie, niezawodne, energooszczędne

Nie oszukujmy się – nikt z nas nie lubi spędzać długich godzin przy gorącej patelni, zwłaszcza wtedy, kiedy grafik dnia mamy bardzo napięty. Właśnie dlatego płyta indukcyjna 2.0 od Amica – nowość w ofercie produktowej producenta – posiada przydatną funkcję PowerBooster, która zwiększa moc grzania. Dzięki niej oszczędzasz czas i ekspresowo zagotujesz wodę na makaron czy ryż (0,4 l ) w zaledwie 60 sekund! Dodatkowo płyta indukcyjna zużywa do 40% mniej energii w porównaniu do płyty ceramicznej – jest więc gwarancją niższych rachunków za prąd.

Elastycznie i estetycznie

W ciągu tygodnia większość z nas ogranicza gotowanie do szybkich, jednogarnkowych dań. Co innego w weekendy, kiedy zapraszamy znajomych na obiad lub po prostu… mamy ochotę na coś „ekstra”. Kulinarne szaleństwa często nabierają rozpędu, wykorzystujemy naczynia o niestandardowych kształtach, które po prostu nie mieszczą się na płycie. W przypadku płyt indukcyjnych Amica 2.0 ten problem odchodzi w niepamięć. Funkcja AutoBridge zapewnia elastyczność, czyli dostosowanie się do wielkości i kształtów naczyń, pozwalając na łączenie dwóch pól w jedno. W praktyce oznacza to, że możemy przygotowywać dania w większych garnkach na obu polach jednocześnie. Płyta wykrywa duże naczynie, automatycznie łączy pola w strefę grzania odpowiadającą wielkości garnka, a gotowanie staje się dużo szybsze i bardziej efektywne.

Dodatkowym atutem płyt indukcyjnych Amica 2.0 jest możliwość dopasowania jej do różnych blatów i typów kuchennej zabudowy. Ich montaż jest możliwy w bardzo cienkim blacie 12 mm z możliwością umieszczenia pod nim szuflady na przydatne do gotowania akcesoria lub w blacie o grubości 28 mm, jeśli pod spodem zamontowany jest piekarnik. Prosty, minimalistyczny design płyt 2.0 od Amica doda eleganckiego sznytu każdej kuchni, bez względu na to, w jakim stylu została zaaranżowana.

Wielozadaniowe

Płyta grzejna to jeden z najczęściej używanych sprzętów AGD w naszych kuchniach. Płyty indukcyjne 2.0 od marki Amica to niezbędne wsparcie w dzisiejszej rzeczywistości – pozwalają na szybkie ugotowanie lub podgrzanie posiłków, elastycznie dostosowują się do wielkości garnków oraz typów zabudowy kuchennej i są oszczędne. Są wielozadaniowe, dokładnie tak, jak Ty.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni