4

Nowości od Zelmotora na nowy rok

Informacje

Aktualizacja: 4 lutego, 2021
Zelmotor nie zwalnia tempa, na rynek trafiają kolejne produkty. Oferta poszerzona została głównie o sprzęty kuchenne, kuchmistrze będą mieli powód do zadowolenia 😉 W przygotowaniu jest też produkt, który będzie przydatny zwłaszcza w okresie grzewczym, ale o tym poniżej. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Zelmotorze, to zapraszam do wpisu Zelmotor – “nowy” producent małego AGD. Ok, sprawdźmy co wchodzi na rynek:

Miksery Zelmotor z misą

Obrotowa misa miksera Zelmotor to rozwiązanie, które cię zaskoczy! Sprawdź z jaką łatwością przygotujesz ciasto, ubijesz białka. W zasięgu Twoich możliwości są różne rodzaje ciast i wypieków! Pięciostopniowa skala pracy miksera, pulsacyjny włącznik TURBO, obrotowa misa oraz rotacyjna praca stojaka sprawia, że praca w kuchni stanie się tylko przyjemnością. Obrotowa misa o pojemności 3,3 l, stojak z ruchomym ramieniem, trzepaki/ubijaki miksera o mocy 550 Wat to gwarancja udanej pracy w kuchni! Jedno urządzenie, wiele możliwości. Mikser – mocny silnik, trzepaki, mieszadła do wyrabiania lekkich i ciężkich ciast oraz piany z białek wykonane ze stali szlachetnej, praca w trybie TURBO, nasadka do ucierania masła, pojemna misa z podziałką, stojak z ruchomym ramieniem. Do wyboru kolor czarny i biały.

Więcej informacji na stronie producenta

Sokowirówka Zelmotor 505.1

Nasza sokowirówka spełni twoje oczekiwania, opracowana w każdym detalu z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Duże stalowe sito, bardzo łatwe w czyszczeniu, klarowny sok, pełen witamin, bez konserwantów, barwników i cukru, postawi cię na nogi, orzeźwi i doda sił. To prawdziwa bomba energetyczna. Sokowirówka szybkoobrotowa Zelmotor to urządzenie domowe nie do zastąpienia. Łatwa w obsłudze, posiada duży otwór wlotowy, dzięki czemu można wrzucać w całości średniej wielkości jabłka, gruszki, czy buraki. Nasza sokowirówka pozwala na bardzo szybkie przygotowanie soku dla całej rodziny, czy przyjaciół. Mocny silnik 1000 W, cicha praca urządzenia, sito szwajcarskiej produkcji umożliwia przerabianie dużych ilości owoców bez konieczności czyszczenia sita (nie zabija się), wysokiej jakości obudowa ze stali nierdzewnej.

Więcej informacji na stronie producenta

Oczyszczacz Zelmotor Perfect Line

W 5 minut usuwa szkodliwe składniki powietrza w pomieszczeniu do 18 m².
Przestrzeń wolna od smogu, alergenów, wirusów, bakterii, dymu tytoniowego, kurzu, roztoczy, zarodników grzybów, pyłu, brzydkiego zapachu.
Skutecznie filtruje powietrze w pomieszczeniu do 50 m². Laserowy czujnik zanieczyszczeń klasy przemysłowej stale sprawdza poziom zanieczyszczeń PM 2,5 i PM 10 i dostosowuje tryb pracy. Dzięki temu powietrze jest wolne w 99,95% od zanieczyszczeń.

Produkt, którego jestem najbardziej ciekaw 🙂

Po więcej informacji o oczyszczaczu zapraszam do wpisu lub na stronę producenta

W niedalekich planach jest wprowadzenie na rynek wyciskarki wolnoobrotowej. Coś obiło mi się o uszy jeszcze w sprawie odkurzaczy czy czajników, ale to czas pokaże. Także stay tuned 😉

guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jerzy
Jerzy
23 listopada, 2021 14:52

Wyciskarka wolnoobrotowa jako przystawka byłaby mile widziana

mikolaj
mikolaj
4 lutego, 2021 09:04

Tępa nie zwalnia?

Przemek
Przemek
28 stycznia, 2021 22:23

Było by miło jak by powtórzyli sukces zelmera ale bez ostatniego ruchu czyli przejęcia i likwidacji przez większego gracza. Dobry desgne i wysoka jakość zwłaszcza plastików, części zamienne i Europa centralna w zasięgu ręki