Nowe kompaktowe pralko-suszarki od Bosch

Konsumenci mają różne wymagania – także jeśli chodzi o pielęgnację prania. Bosch oferuje rozwiązania na każdą potrzebę i każdą przestrzeń. Marka prezentuje nowe pralko-suszarki, które wypiorą oraz wysuszą pranie nawet w godzinę.

Pralko-suszarka – jakie są plusy takiego połączenia?

Suszarki bębnowe stały się już jednym z obowiązkowych elementów wyposażenia współczesnych łazienek. Nic w tym dziwnego! Pozwalają oszczędzić czas, ułatwiają domownikom życie i zapewniają nieoceniony komfort. Zdarza się, że metraż mieszkania, albo jego rozkład nie pozwala na wstawienie dwóch urządzeń – pralki i suszarki. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wybór pralko-suszarki marki Bosch. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że wszystko odbywa się w jednym miejscu, a ubrania nie muszą być wyjmowane i przenoszone z pralki do suszarki, co znacznie ułatwia cały proces. Pralko-suszarka zajmuje taką samą lub podobną przestrzeń co zwykła pralka, w wielu mieszkaniach rozwiązuje zatem problem ograniczonego metrażu.

O czym warto pamiętać?

Aby cieszyć się wygodą oraz czystym i wysuszonym praniem warto pamiętać o kilku zasadach użytkowania tych urządzeń. Ze względu na specyficzną konstrukcję, pojemność suszenia w pralko-suszarce jest mniejsza niż pojemność prania. Jeśli pralka jest załadowana do pełna, po skończonym praniu należy wyjąć część ubrań
i rozwiesić je na tradycyjnej suszarce lub podzielić suszenie na dwie tury.

Pierz i susz #LikeABosch

Największy komfort użytkowania zapewniają modele wyposażone w odpowiednie funkcje pozwalające utrzymać ubrania w czystości, bez zbędnych zagnieceń, zachowując ich jakość i trwałość. Pralko-suszarki Bosch Serie 6 z programem IronAssist, wykorzystującym parę wyraźnie wygładza pranie, zmniejszając potrzebę prasowania. Ten program parowy eliminuje również nieprzyjemne zapachy z delikatnych ubrań takich jak marynarki, jedwabne koszule czy wełniane swetry. Marka niezmiennie pamięta o zapominalskich, oferując program Start/Pauza. Pozwala to na zatrzymanie cyklu prania i dołożenie skarpetek lub koszulki. Gdy pranie jest już w komplecie, system AutoDry automatycznie monitoruje temperaturę i poziom wilgotności ubrań. Technologia chroni tkaniny przed nadmiernie wysokimi temperaturami i przesuszeniem.

Pralko-suszarki Bosch to kompromis dla osób, które – z uwagi na niewielki budżet lub brak miejsca – nie mogą pozwolić sobie na zakup dwóch osobnych urządzeń.

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

Pralko-suszarki Bosch znajdziemy w:
informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni