Nadchodzi Vivace – pralka i suszarka LG

Najnowsza linia pralek i suszarek LG Vivace została zaprojektowana z myślą o pielęgnacji nawet najbardziej wymagających tkanin. Wykorzystując cały potencjał drzemiący w parze wodnej oraz technologii AI DD, wprowadza nowe standardy dbałości o ubrania, pozwalając utrzymać jakoś i miękkość ubrań na dłużej.

Kupując ubrania chcemy, żeby ich jakość pozostała jak najdłużej na najwyższym poziomie. W naszej szafie trzymamy wiele drogocennych kreacji wykonanych z delikatnych materiałów, wymagających tkanin, których nie chcemy zniszczyć. Najnowsza linia inteligentnych pralek oraz suszarek parowych LG Vivace powstała właśnie z myślą o tym, by jak najdłużej zachować ich jakość, miękkość i wytrzymałość, przy okazji usuwając alergeny i roztocza z tkanin.

Odkryj siłę pary wodnej

Technologia parowa od LG jest alternatywą dla odplamiaczy chemicznych, które mogą sukcesywnie niszczyć tkaniny. Dzięki parze, zwiększona jest efektywność głębszego czyszczenia, przez co może skuteczniej wywabiać uporczywe plamy. LG wprowadzając technologię parową Steam+, stworzyło możliwość zmiękczania tkanin wyłącznie za pomocą pary wodnej, bez udziału chemicznych płynów. Od tej pory, nie trzeba już używać drażniących płynów, aby pościel, ręczniki czy ubrania stały się miękkie, gładkie i puszyste.

AI DD: Pralka ze sztuczną inteligencją

Najnowsze pralki LG Vivace wykorzystują sztuczną inteligencję, ważą ubrania, określają rodzaj włożonych tkanin, a następnie sterują ruchami bębna, tak aby zapewnić wysoką skuteczność prania i możliwie najkrótszy czas trwania programu. W ten sposób są niezwykle skuteczne w usuwaniu zabrudzeń, przy jednoczesnym zmniejszeniu uszkodzeń tkanin o 18 proc., a to z kolei przekłada się na większą trwałość ubrań*.

LG Vivace przyjacielem Twojej szafy

Przygotowując swoją garderobę na jesień i zimę, wyciągając z szafy ciepłe swetry, szaliki i czapki, zamiast uruchamiać cały cykl prania, marnować detergenty i czas, możemy skorzystać ze specjalnie dedykowanej funkcji. LG w swoich najnowszych, parowych pralkach i suszarkach stworzyło program „odświeżania parowego”, dzięki któremu w 20 minut można zdezynfekować i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z ubrań, bez uruchamiania całego cyklu prania. Dzięki temu nasza garderoba na zimę jest odświeżona i gotowa do założenia w 20 minut.
Pralki LG Vivace pomogą szybko odświeżyć koszulę, marynarkę lub garsonkę przed ważnym spotkaniem. Funkcja Steam+ błyskawicznie usunie z ubrań brzydkie zapachy oraz pozbędzie się nawet uporczywych zagnieceń. Dzięki temu nie musimy spędzać godzin z żelazkiem w ręku, bo pralka Vivace zrobi to za nas.
Dodatkowo funkcja Allergy Care tworzy dezynfekującą parę, która oczyszcza ubrania, jednocześnie je pielęgnując. Dzięki niej można usunąć aż 99,9 proc. alergenów roztoczy, które kryją się w ubraniach przechowywanych w szafach.

Steruj pralką za pomocą smartfona

Najnowsze pralki LG Vivace możemy sparować ze specjalnie dedykowaną aplikacją LG SmartThinQ, dzięki której sterujemy urządzeniem, jak również podmieniać programy prania w zależności od rodzaju tkaniny.
Teraz nie jesteśmy już ograniczeni ilością programów na wyświetlaczu w momencie zakupu pralki, gdyż LG daje dużo szerszy wybór, dzięki aplikacji mobilnej. Może to być pranie, odświeżanie satynowych sukienek, koronkowej bielizny, ubranek dziecięcych, specjalistycznej odzieży sportowej, czy obuwia sportowego.
LG Vivace zostały wyposażone również funkcję inteligentnej diagnostyki, która rozwiązuje problemy techniczne związane z użytkowaniem

Suszenie nastawione na pielęgnację

Nowoczesna suszarka LG Vivace nie tylko przyspieszy suszenie ubrań, ale także zadba i odświeży ich wygląd. Nowe suszarki LG Vivace posiadają opcję delikatnej, ale zarazem skutecznej pielęgnacji odzieży, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii nawiewu ciepłego powietrza w optymalnej temperaturze ok. 50-60 stopni do wnętrza suszarki. Dzięki temu zapobiega kurczeniu się, zbieganiu oraz uszkodzeniom ubrań, przez co mogą służyć nam dłużej doskonałym fasonie.
* Test przeprowadzony dla programu Bawełna i wsadu 2 kg, w porównaniu z konwencjonalną pralką LG model FC1450S2W. Badania przeprowadzone przez Intertek w marcu 2019, efekty prania mogą różnić się w zależności od zawartości wsadu oraz warunków otoczenia.

Pralki LG Vivace kupisz tutaj:


Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni