Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

Najnowsze pralki Bosch Serie 4 dzięki programowi parowemu Iron Assist, obiecują do 50% mniej zagnieceń w zaledwie 20 minut. Technologia ActiveWater Plus oszczędza wodę i energię, dostosowując ilość zużywanej wody do konkretnego prania. Dodatkowo, pralki Bosch zapewniają trwałość, przechodząc rygorystyczne testy, a Silnik EcoSilence Drive objęty jest 10- letnią gwarancją. To nie tylko efektywne, ale także ekologiczne podejście do prania.

Do 50% mniej zagnieceń i łatwiejsze prasowanie

Jak uzyskać ubrania bez zagnieceń przy minimalnym wysiłku? Program parowy Iron Assist w pralkach Bosch Serie 4 delikatnie wygładzi zagniecenia ze świeżo wypranych i wysuszonych tekstyliów w zaledwie 20 minut. Para może również usuwać zagniecenia z np. z wcześniej noszonej koszuli lub sukienki. Wystarczy umieścić je w pralce, a Iron Assist zajmie się resztą. Rezultatem jest do 50% mniej zagnieceń, a tym samym mniej prasowania. Program przystosowany jest do usuwania zagnieceń z pięciu suchych koszul lub koszulek. Z opcją Speed Perfect można efektywnie usuwać zagniecenia nawet z jednej koszuli.

Oszczędza wodę i energię #LikeABosch

Nieważne, jak duże robisz pranie, technologia ActiveWater Plus zapewnia doskonałe rezultaty, zużywając tylko niezbędną ilość wody. Ilość ubrań w bębnie jest automatycznie rozpoznawana, i na tej podstawie dobierana jest optymalna ilość wody do konkretnego prania. A dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, zapewniającym efektywne wykorzystanie energii, pralki Bosch osiągają najlepszą klasę energetyczną A, bez uszczerbku dla skuteczności prania. Dzięki temu oszczędzamy cenne zasoby, zmniejszając zużycie energii elektrycznej.

Produkty marki Bosch są tak zaprojektowane i zbudowane, by pracowały przez wiele lat. Na przykład nasze pralki piorą 10 000 kilogramów prania w ramach testów, co symuluje prawdziwy czas eksploatacji produktu. Dodatkowo Silnik EcoSilence Drive objęty jest 10-letnią gwarancją na części. To dodatkowy spokój dla domowników. – podkreśla Wojciech Kula, Senior Product Manager w kategorii pralnictwa w BSH.

Polska produkcja

Fabryka Pralek była pierwszą inwestycją Grupy BSH w Polsce. Między innymi dzięki inwestycji BSH, Łódź stała się centrum produkcji AGD w Polsce i jednym z największych ośrodków produkcji tych urządzeń w Europie. To tutaj w 1994 roku rozpoczęto produkcję pierwszych pralek. Stojąc u progu 30-lecia działalności w Łodzi, firma zrealizowała kolejną dużą inwestycję wartą niemal czterysta milionów złotych. W jej ramach zmodernizowano infrastrukturę budynku, zakupiono i zainstalowano dwie nowoczesne linie produkcyjne oraz rozbudowano park maszynowy do produkcji wstępnej pralek marki Bosch. Dzięki temu rozpoczęto produkcję nowych modeli pralek oraz zwiększono ilość stanowisk pracy. Od teraz w nowej hali fabrycznej przy ulicy Papierniczej, powstają nowoczesne pralki w najlepszych klasach efektywności energetycznej.

Informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni