LG wprowadza nowe lodówki InstaView

Firma LG Electronics (LG) wprowadza na rynek nowe lodówki InstaView™ Door-in-Door™. Modele z najnowszej serii wyróżniają się eleganckim designem, ulepszonym systemem InstaView™ Door-in-Door™ oraz sprawdzonymi rozwiązaniami LG, które zapewniają maksymalną świeżość żywności i wygodę użytkowania. Na polskim rynku produkty będą dostępne jeszcze w tym roku.

Elegancki design i unowocześniona konstrukcja

Lodówki LG z panelem InstaView Door-in-Door zostały wprowadzone na rynek w 2015 roku i od tego momentu są nieustannie ulepszane. Najnowsze modele wykonane ze stali nierdzewnej wyróżniają się minimalistycznym wzornictwem. Dzięki stylowym czarnym ramkom panelu InstaView Door-in-Door, które nawiązują do obramowań zdobiących nowe piekarniki i kuchenki mikrofalowe LG, lodówki harmonizują z innymi urządzeniami w kuchni, pomagając stworzyć eleganckie, spójne wnętrze.

Panel z przyciemnianego szkła rozciąga się na całą górną połowę prawych drzwi. Samo okno InstaView również zostało powiększone, aby użytkownicy mogli zobaczyć więcej przechowywanych w lodówce produktów, bez konieczności otwierania drzwi. Panel LG InstaView pozwala oświetlić wnętrze lodówki za pomocą dwóch szybkich stuknięć w przezroczystą szybę drzwi, a technologia Door-in-Door ogranicza straty zimnego powietrza, zapewniając wygodną przestrzeń do przechowywania najczęściej używanych produktów.

Kontynuacją minimalistycznej, nowoczesnej stylistyki InstaView z linii na rok 2021 jest wzornictwo UltraSleek Door™. Obejmuje ono ukryte, ale łatwo dostępne uchwyty, oraz nowy dozownik wody, zintegrowany z dźwignią dozownika i wyposażony w pierścień świetlny, emitujący delikatną poświatę. Aby ułatwić korzystanie z LG InstaView, panele wyświetlaczy zastosowane w nowych modelach są zgodne z amerykańską ustawą o osobach z niepełnosprawnościami – Americans with Disability Act (ADA).

Świeższa woda i żywność w trosce o zdrowy styl życia

Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu konsumentów na rozwiązania sprzyjające higienie i zdrowiu oraz zwiększyć wygodę użytkowania, nowe lodówki InstaView wykorzystują technologię UVnano™ firmy LG. Przy użyciu światła ultrafioletowego chroni ona kran dystrybutora wody przed potencjalnie szkodliwymi zarazkami – bez konieczności jakiejkolwiek ingerencji użytkownika. Funkcja UVnano, wprowadzona po raz pierwszy w 2017 roku w wybranych produktach LG klasy premium, działa automatycznie raz na godzinę, aby usunąć do 99,99 procent bakterii z kranu dozownika*. Aby zapewnić dodatkowy komfort, funkcję UVnano można aktywować w dowolnym momencie za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się świeżo przefiltrowaną wodą z higienicznie czystego kranu dystrybutora, kiedy tylko tego potrzebują.

Podstawową funkcją każdej lodówki jest utrzymanie świeżości żywności na dłużej. Dzięki technologiom LINEARCooling™ i DoorCooling+™ modele LG InstaView doskonale sobie z tym radzą, zachowując świeżość i soczystość produktów spożywczych nawet przez siedem dni. LINEARCooling minimalizuje wahania temperatury, które są główną przyczyną psucia się żywności**, a DoorCooling+ chłodzi komorę drzwi lodówki poprzez rozprowadzanie silnego strumienia powietrza ze strategicznie umieszczonego otworu wentylacyjnego***.

Większa elegancja i wygoda dzięki systemowi Craft Ice i inteligentnym funkcjom

System LG Craft Ice™, który zadebiutował w 2018 roku w linii lodówek LG InstaView French-Door, jest teraz dostępny w nowych modelach Side-by-Side InstaView. LG Craft Ice wytwarza 50-milimetrowe, wolno topniejące kule lodu, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale przede wszystkim pozwalają zachować oryginalny smak napojów na dłużej.

Dla jeszcze większego komfortu, aplikacja LG ThinQ™ umożliwia użytkownikom monitorowanie i sterowanie lodówką InstaView, sprawdzanie zużycia energii, otrzymywanie powiadomień o pozostawionych otwartych drzwiach, a nawet regulację jasności oświetlenia wnętrza w zależności od pory dnia. ThinQ firmy LG obsługuje również Asystenta Google, który umożliwia łatwe sterowanie głosowe****, i zawiera Smart Learner – funkcję, która może uczyć się na podstawie wzorców użytkowania lodówki, aby zoptymalizować wydajność chłodzenia i efektywność energetyczną.

Nasza nowa linia InstaView odpowiada na rosnące zapotrzebowanie na lodówki oferujące przemyślany design, większą wygodę oraz funkcje związane z zachowaniem higieny i zdrowia, które pomagają chronić konsumentów oraz ich bliskich. Energooszczędne i skuteczne w przedłużaniu świeżości żywności lodówki InstaView firmy LG są gotowe przenieść życie w kuchni na zupełnie nowy poziom – powiedział Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company.

*Ocenione przez TÜV Rheinland przy użyciu metody badawczej LG mierzącej redukcję Escherichia coli, Staphylococcus aureus i Pseudomonas aeruginosa w próbkach wody destylowanej po wystawieniu na działanie diody LED UV produktu przez 10 minut na godzinę po 24 godzinach w normalnych warunkach domowych. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od warunków otoczenia i sposobu użytkowania. Produkt nie leczy schorzeń zdrowotnych i nie gwarantuje, że woda przefiltrowana przez produkt będzie wolna od zanieczyszczeń, takich jak cząsteczki mikrobiologiczne.

Lodówki LG znajdziemy w:
**Na podstawie wyników testów przeprowadzonych przez TÜV Rheinland przy użyciu wewnętrznej metody testowej LG do pomiaru czasu potrzebnego do osiągnięcia 5% wskaźnika utraty wagi pak choi na półce w komorze świeżych produktów w modelu LGE LINEARCooling GSXV91NSAE. Wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego zastosowania.

***Na podstawie wyników testów przeprowadzonych na modelach DoorCooling+ i Non-DoorCooling+ przez TÜV Rheinland przy użyciu wewnętrznej metody testowej LG, porównującej czas opadania pojemnika na wodę umieszczonego w górnym koszu. Dotyczy tylko wymienionych modeli. Zdjęcia produktów służą wyłącznie do celów ilustracyjnych, a wyniki wydajności mogą się różnić od rzeczywistych warunków użytkowania i innych warunków środowiskowych. Funkcja DoorCooling+™ ma się zatrzymywać po otwarciu drzwi.

****Inteligentne funkcje i asystent głosowy różnią się w zależności od modelu i mogą nie być dostępne na wszystkich rynkach.

Informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym