LG rozdaje żywą gotówkę i to BLIKIEM

Najlepsze smartfony wcale nie muszą kosztować majątku, a najwyższą jakość i specyfikację można już znaleźć na rynku w dobrej cenie. Wie o tym marka LG, która kontynuuje promocje na tegoroczne flagowce, tym razem uruchamiając nową akcję z czekiem BLIK.

Od dziś każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od LG zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku BLIK. W przypadku LG G7 Klient dostaje extra 300 zł, a w przypadku LG Q7 do portfela Klientów trafi 150 zł. Dzięki temu smartfony LG z flagowej półki zyskują jeszcze lepszą cenę, a użytkownicy najwyższą jakość.
Co więcej do zakupu obydwu smartfonów LG dodaje roczną gwarancję na ekran (o wartości 529 zł dla modelu G7 ThinQ i 450 zł dla Q7) w przypadku stłuczenia ekranu.
Promocja LG z czekiem BLIK ruszyła 24 września i potrwa do 31 października, a składa się z czterech prostych kroków:
  1. Kupujemy smartfon LG G7 ThinQ lub LG Q7 w dowolnym salonie sieci Play , Orange lub Plus, czy też w sklepach online tych operatorów
  2. Rejestrujemy zakupiony smartfon na stronie www.strefalg.pl/promocjelg, podając numer IMEI urządzania oraz załączając dowód zakupu (paragon lub faktura)
  3. Otrzymujemy 2 SMS-y: z czekiem BLIK (dziewięciocyfrowy kod) i numerem PIN
  4. Za pomocą otrzymanych kodów wypłacamy gotówkę z bankomatów
Wypłaty są realizowane w większości bankomatów w Polsce m.in. w bankomatach Santander Bank Polska, ING Bank Śląski, Bank Millenium, PKO PB, PKO SA, BGŻ BNP Paribas jak również w bankomatach sieci Euronet, Planet Cash i BPS.

Najważniejsze dla LG jest, aby odpowiednio wysoka jakość smartfonów była przystępna cenowo dla naszych Klientów, stąd promocja z BLIKIEM, który daje możliwość szybkiego zwrotu gotówki i satysfakcję Klientów

MÓWI TOMASZ GIERCZAK – DYREKTOR SPRZEDAŻY W DZIALE MOBILE COMMUNICATIONS, LG ELECTRONICS POLSKA

Współpraca firmy LG Electronics Polska oraz Santander Bank Polska S.A. zaowocowała kolejnym ciekawym zastosowaniem elektronicznych czeków BLIK. Firma w ten sposób chce promować zakup swoich flagowych modeli smartfonów LG G7 ThinQ i LG Q7. To doskonała kompozycja, wykorzystanie nowoczesnej usługi finansowej do promowania najnowszej technologii. W ten sposób trafiamy z ofertą do właściwego odbiorcy, który świadomie wybiera nowoczesny smartfon i korzysta z benefitów „BLIKOWEJ rewolucji”.

MÓWI MARCIN MAKULEC – DYREKTOR BANKOWOŚCI TRANSAKCYJNEJ W BANKU SANTANDER.

Nieodłącznym atrybutem naszej promocji jest prostota użycia czeku. Mając do dyspozycji jedynie telefon Beneficjent jest w stanie zrealizować czek bez dodatkowych formalności towarzyszącym wydaniu karty czy wizycie w oddziale Banku. Jako grupa Santander przywiązujemy ogromną wagę do innowacyjności. Czeki BLIK wprowadzają nowe możliwości nie tylko w sposobie dokonywania płatności, ale również w sposobie tworzenia dedykowanych kampanii marketingowych. W związku z procesem zmiany nazwy (z Bank Zachodni WBK) zależy nam na utożsamianiu marki Santander z kierunkiem zmian na rynku płatności. Dewizą Santander słyszaną w wielu językach na niemal całym świecie są hasła: „Simple, Personal and Fair”. I taki właśnie jest czek BLIK i mamy nadzieję, że z tym samym przesłaniem nasz produkt trafi do użytkowników.

MÓWI RAFAŁ POKORA DYREKTOR DEPARTAMENTU CASH MANAGEMENT BANKU SANTANDER

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni