LG: Niezwykła moc pary w trosce o zdrowy dom

Para jest doskonałym sprzymierzeńcem w walce o utrzymanie zdrowego domu. Jej działanie pozwala na skuteczne i bezpieczne czyszczenie, zwalczanie mikroorganizmów oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów. Wyposażone w technologie parowe urządzenia LG pomogą nam łatwiej zadbać o zdrowie i bezpieczeństwo naszych bliskich – zdezynfekują ubrania, naczynia oraz usuną z nich do 99,9% niebezpiecznych bakterii, bez konieczności stosowania drażniących środków chemicznych.

Niezwykła moc pary

Para jest nie tylko najlepszą metodą dezynfekowania ubrań i naczyń, ale ze względu na szybkie wnikanie w tkaniny czy resztki jedzenia, stanowi również jeden z najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku sposobów usuwania zabrudzeń. LG wykorzystało właściwości pary do stworzenia zaawansowanej technologii LG Steam™, dzięki której łatwiej nam będzie prowadzić zdrowy dom.

Pełną parą przeciw alergiom i bakteriom

Para wykorzystywana jest między innymi w urządzeniach do pielęgnowania odzieży. Pralki LG z technologią parową Steam+™, takie jak LG Vivace, usuwają nawet 99,9% alergenów i roztoczy kurzu domowego z ubrań oraz pościeli, przynosząc ulgę alergikom[1]. Wybierając pralkę z programem parowym możemy całkowicie zrezygnować ze środków chemicznych, które często powodują podrażnienia skórne, a jednocześnie mieć pewność o doskonałe rezultaty prania

W rewolucyjnej szafie parowej LG Styler zastosowano technologię TrueSteam™. Para pozwala na odświeżanie różnorodnych ubrań, a także pomaga usuwać alergeny i bakterie z pluszowych zabawek, plecaków i innych przedmiotów. Szafa parowa LG Styler niszczy do 99,9% bakterii, które możemy spotkać na odzieży[2]. Skuteczność usuwania alergenów, w tym pochodzących od roztoczy kurzu domowego, została potwierdzona certyfikatem BAF (British Allergy Foundation)[3]. LG Styler usuwa również lekkie zagniecenia oraz nieprzyjemne zapachy, zapewniając ubraniom estetyczny wygląd i świeży zapach. Dzięki temu możemy w bardzo krótkim czasie – zaledwie 20 minut – odświeżyć i ponownie założyć to samo ubranie.

Czystość i zdrowie

Troszcząc się o zdrowie naszej rodziny, warto zadbać także o higieniczną czystość naczyń. Zmywarka parowa wyposażona w technologię LG TrueSteam™ wykorzystuje naturalne właściwości pary, pozwalające na dezynfekowanie i skuteczne usuwanie zabrudzeń z talerzy, przyborów kuchennych, kieliszków i garnków. Zmywarka parowa LG ustanawia nowy standard higieny, usuwając do 99,9 procent niebezpiecznych bakterii[4], w tym tych, które są powszechnie uznawane za przyczynę zatruć pokarmowych. Gwarantuje także doskonałe rezultaty, dlatego możemy bez wysiłku cieszyć się lśniącą i bezpieczną dla naszego zdrowia zastawą.

Nowoczesne urządzenia LG skutecznie radzą sobie z alergenami oraz zapewniają znakomitą ochronę przed określonymi rodzajami bakterii, a tym samym pozwalają na zapewnienie bezpieczniejszych, bardziej higienicznych warunków w domu.

[1] Program antyalergiczny, certyfikowany przez fundację BAF, usuwa 99,9% alergenów pochodzących od roztoczy kurzu domowego.
[2] Certyfikat VDE potwierdzający 99,9% skuteczności niszczenia bakterii Escherichia coli oraz Staphylococcus aureus.
[3] Certyfikat fundacji BAF potwierdzający 99,9% skuteczność eliminowania żywych roztoczy kurzu domowego.
[4] Certyfikat instytutu KTR (Korea Testing & Research Institute) potwierdzający 99,9% skuteczność eliminowania bakterii Escherichia coli, Listeria monocytogenes oraz Salmonella Typhimurium.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni