Już od kwietnia wydawanie komend głosowych sprzętom AGD od LG

LG stawia na dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji w niemalże każdym aspekcie życia. Najnowsze urządzenia są wyposażone w łącze Wi-Fi oraz technologię SmartThinQ®, które zapewniają dostęp do inteligentnych funkcji i zwiększają wygodę użytkowania. Dlatego też, w tym roku marka będzie dynamicznie rozbudowywać ofertę inteligentnego sprzętu AGD współpracującego z asystentami głosowymi i od kwietnia oferta ta obejmie ponad dwadzieścia krajów.

Łatwy dostęp do inteligentnych funkcji w Twoim domu

Firmy Google i Amazon, z którymi LG współpracuje w dziedzinie sztucznej inteligencji, rozszerzają zasięg oferty inteligentnych głośników na kolejne kraje świata. Dzięki Google Home i Amazon Alexa, funkcja rozpoznawania mowy dostępna dotychczas w sprzęcie AGD oferowanym przez LG na sześciu rynkach* już od kwietnia zostanie udostępniona w kolejnych 21 krajach. Miliony konsumentów posiadających sprzęt AGD od LG będą mogli korzystać z innowacyjnych, inteligentnych funkcji wykorzystujących łączność z najpopularniejszymi urządzeniami domowymi, wpisując się tym samym w trendy Smart Home.

Google Home i Amazon Echo również w sprzęcie AGD od LG

LG oferuje bogaty asortyment inteligentnego sprzętu AGD klasy Premium, w tym pralki, suszarki do ubrań, lodówki, piekarniki, zmywarki, odkurzacze, oczyszczacze powietrza i szafę parową Styler. Wypowiadając zdania przypominające zwykłą rozmowę, użytkownicy mogą łatwo i wygodnie sterować urządzeniami LG oraz monitorować ich pracę. Aby za pośrednictwem głośnika Google Home lub Amazon Echo uzyskać dostęp do pełnej gamy niesamowitych inteligentnych funkcji urządzeń LG, wystarczy powiedzieć jedno zdanie. Na przykład, korzystając z nieskomplikowanych poleceń głosowych użytkownicy mogą sprawdzać czas pozostały do końca programu prania, regulować nastawę temperatury w klimatyzatorze, czy kontrolować pracę piekarnika. Dla przykładu, pralka TWINWash oraz suszarka są wyposażone w łącze Wi-Fi i technologię SmartThinQ, a także są kompatybilne z usługami Asystent Google oraz Amazon Alexa. Dzięki temu, korzystając z aplikacji na smartfon użytkownicy mogą poleceniami głosowymi włączać i wyłączać urządzenia, rozpoczynać lub wstrzymywać program, sprawdzać przebieg programu, itp. Ponadto, dzięki funkcji Smart Pairing nie trzeba ręcznie wybierać programu suszenia, ponieważ suszarka sama podpowiada optymalne ustawienia.

Liczymy, że korzystając z urządzeń LG klienci z całego świata będą mogli przekonać się, jak wygląda nowy poziom wygody i komfortu obsługiwania sprzętu AGD, dlatego też od kwietnia poszerzamy naszą ofertę o kolejne 21 krajów.
-powiedział Song Dae-hyun, prezes działu Home Appliance & Air Solution firmy LG Electronics.

*Rozpoznawanie mowy jest obecnie dostępne w USA, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Korei, Kanadzie i Australii.

Źródło

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni