3

iRobot x Anna Halarewicz

Informacje

Aktualizacja: 2 września, 2020
Kontynuując połączenie sztuki z technologią, iRobot Polska wraz z jedną z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek w Polsce, przedstawia projekt Anna Halarewicz x iRobot. W tym roku akcja przybiera szczególny wymiar.

Rewolucyjne podejście do rynku robotów sprzątających wymaga wyjątkowej oprawy. Dlatego też iRobot oraz DLF – polski dystrybutor marki – zdecydowali się kontynuować zeszłoroczną akcję stworzenia jedynego takiego modelu robota sprzątającego marki iRobot. W tym roku do współpracy zaprosił jedną z najlepszych polskich ilustratorek – Annę Halarewicz. Akcja pomalowania iRobot Roomba s9+ to projekt, który już na stałe wpisał się w działania marki na rzecz szeroko rozumianej kultury oraz – co najważniejsze – możliwość włączenia się w działania charytatywne, służące wielu potrzebującym ludziom.

Wybór należy do fanów

W tym roku współpracę z Anną Halarewicz oddajemy w ręce fanów marki iRobot. To oni zdecydują o tym jak będzie wyglądał finalny projekt modelu s9+. Głosowanie na jeden z trzech projektów możliwe jest na oficjalnym profilu marki na portalu społecznościowym Facebook.
Podobnie jak w ubiegłym roku, iRobot w wersji Anny Halarewicz, zostanie przekazany na rzecz jednej z największych akcji dobroczynnych w Polsce.

Roomba s9+ – pomoże w każdym domu

iRobot Roomba s9+ to jeden z najbardziej inteligentnych urządzeń na rynku. Posiada 3-stopniowy system sprzątania oraz dwie o wiele szersze gumowe szczotki, które jeszcze lepiej radzą sobie ze sprzątaniem podłóg. Roomba s9+ to także nowy, wyjątkowy kształt samego urządzenia. Jego jeden prosty bok i wyposażenie go w dwie szczotki boczne umożliwia dotarcie do najbardziej trudnych miejsc jak załamania czy kąty pod szafkami. Wszystko dzięki technologii PerfectEdge™, która wynajduje ukryte zabrudzenia. Robot automatycznie opróżnia się do zamkniętego worka AllergenLock, który mieści zawartość aż trzydziestu pojemników. Wyposażony jest również w technologię Imprint Link, która może stworzyć doskonały uzupełnienie wraz z mopującym robotem z linii Braava. Wszystko po to, aby automatycznie rozpocząć cykl mopowania zaraz po skończonym odkurzaniu.

Skomentuj. Zadaj pytanie. Podziel się opinią :)
guest
3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pamelo
Pamelo
25 października, 2020 11:32

Dzieło sztuki, chciałabym mieć taką roombę. 🙂 

Anka
Anka
5 września, 2020 16:04

Chyba nie będzie w tym przesady jak powiem, że to marzenie każdej pani domu 😉