Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Marka Bosch rozpoczęła kampanię reklamową dla piekarników i płyt indukcyjnych. Elementem komunikacji jest promocja typu cashback, w której można zyskać do 1 800 zł.

Co siódmy badany Polak deklaruje, że w ostatnim czasie wprowadził zmiany stylu życia, które oszczędzają energię i wodę oraz zapobiegają marnowaniu jedzenia1. Te trendy świadczą nie tylko o rosnącej świadomości społeczeństwa, ale także o gotowości konsumentów do aktywnego uczestnictwa w promowaniu zdrowego stylu życia. W odpowiedzi na te potrzeby, marka Bosch wprowadza innowacje, promując zdrowe zmiany żywieniowe.

Piekarniki Bosch umożliwiają zachowanie wartości odżywczych, dzięki najzdrowszej metodzie gotowania – z dodatkiem pary. Dodając odpowiednią dawkę pary w określonych momentach, funkcja ParaPlus nadaje potrawom apetyczną fakturę wewnątrz i na zewnątrz. Działa to świetnie na pieczywo, które pokrywa się chrupiącą skórką, a jednocześnie pozostaje pulchne w środku. Z dodatkiem pary można przyrządzać również mięsa czy odgrzewać dania.

Podczas pieczenia tradycyjnego, Termoobieg 4D zadba, aby gorące powietrze było równomiernie rozprowadzane. Można również piec ciasta i mięso na czterech poziomach jednocześnie i uzyskiwać idealne rezultaty w całym piekarniku.

Marka Bosch oferuje konsumentom cashback za zakup piekarnika objętego promocją – do 1 000 zł w zależności od modelu lub do 1 800 zł, jeśli konsument zdecyduje się na zakup dwóch urządzeń piekarnika oraz płyty indukcyjnej, również wyposażonej w innowacyjne rozwiązania.

Podczas smażenia, szkodliwym przypaleniom zapobiegnie PerfectFry Plus. System działa na 11 różnych poziomach mocy. Po osiągnięciu wybranej temperatury płyta utrzymuje ją na stałym poziomie bez potrzeby dalszej regulacji. Dzięki inteligentnemu czujnikowi temperatury można łatwo uniknąć przypalenia.

Konsumenci mogą poznać produkty marki Bosch dzięki kampanii promocyjnej z wykorzystaniem spotów #LikeABosch.

Kampania Bosch będzie bardzo silnie komunikowana w telewizji i Internecie oraz zostanie wsparta aktywacją konsumencką, w której można zyskać do 1 800 zł premii. Po zakupie urządzeń objętych promocją – piekarnika lub piekarnika i płyty indukcyjnej należy pozostawić opinię o produktach w dedykowanym formularzu. To doskonały moment, aby wyposażyć kuchnię w nowoczesne urządzenia. – mówi Anna Łuszczyńska, koordynator akcji, Senior Brand Manager w BSH.

Promocja trwa do 15.05.2024 r. lub do wyczerpania puli premii. Wysokość premii zależy od modelu zakupionych urządzeń. Każde z urządzeń należy zarejestrować osobno, korzystając z formularza rejestracyjnego na stronie www.bosch-home.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń: 15.06.2024 r. Regulamin, szczegóły i modele urządzeń objęte promocją dostępne na http://www.bosch-home.pl/

1 Badanie na zlecenie marki Bosch, przeprowadzone metodą CAWI na 1016 respondentach w terminie 27-30 lipca 2023 roku.

Piekarniki Bosch dostępne w:

Informacja prasowa

Trwa aktualizacja systemu dodawania pytań, proszę o cierpliwość. Zapraszam wkrótce :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni