Bosch: Prasowanie dla wygodnych

Prasowanie albo się lubi albo nie. Niektórzy twierdzą, że ich uspokaja. Inni traktują je jako przykry obowiązek. Zwłaszcza Ci drudzy chcieliby, żeby droga do perfekcyjnych efektów była łatwiejsza i szybsza. I tu z pomocą przychodzi nowy kompaktowy generator pary VarioComfort marki Bosch. Dla wygodnych.

Wygodne prasowanie

System VarioComfort umożliwia perfekcyjne dobieranie programów dla uzyskania doskonałych rezultatów. TDI 953222V nie posiada standardowego pokrętła wyboru temperatury jak większość żelazek na rynku. Wybór programów prasowania jest w pełni elektroniczny. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk i prasować. A co jeśli nie wiemy z jakiego materiału jest nasze ubranie? Wełna czy bawełna? Z pewnością pomoże i-Temp Advanced. To temperatura oraz ilość pary, dobrana tak, by była idealna dla wszystkich rodzajów tkanin. Z jej pomocą można bez obaw wyprasować i delikatną bluzkę, i sztruksowe spodnie.

Przy uporczywych zagnieceniach czy trudnych i łatwo gniotących się materiałach idealnie sprawdza się para, która głęboko wnika w każdy rodzaj tkanin. MotorSteam, czyli wbudowany kompaktowy silnik, wspomaga jej wytwarzanie i sprawia, że wyprasowanie obrusu czy lnianych spodni jest dużo łatwiejsze. Z pomocą przychodzą także specjalne programy jak wełna/jedwab, bawełna czy właśnie len.

Wygodne czyszczenie

Ci, którym zdarzyło się, że kamień z żelazka pobrudził ich świeżo upraną, gotową do założenia bluzkę, doskonale wiedzą, że program odkamieniania w żelazku to podstawa. Nowy kompaktowy generator pary ma poczwórną funkcję 4 AntiCalc, która stanowi wzór pod względem skuteczności i zapobiega nawarstwianiu się kamienia już wewnątrz urządzenia. W dodatku Timer calc’n clean przypomni o konieczności odkamieniania.

Nowy generator pary VarioComfort marki Bosch zapewnia wygodę prasowania i czyszczenia. Prasowanie dla wygodnych.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni