Bosch numerem jeden na świecie w kategorii zmywarek

Zgodnie danymi Euromonitor, marka Bosch jest nr 1 w sprzedaży zmywarek na świecie. Poszukując sprzętu gospodarstwa domowego konsumenci najczęściej decydują się na zmywarki marki Bosch.

„Lepiej jest stracić pieniądze niż zaufanie” – te słowa Roberta Boscha wciąż stanowią motto marki Bosch. Przez pokolenia, urządzenia marki Bosch wykonywały niezliczone czynności w równie niezliczonych domach, zaoszczędzony czas i podnieść jakość życia. Marka Bosch jest dobrze znana polskim konsumentom, postrzegana jako niezawodna, oszczędzająca wodę i energię.

Kolejny rok z rzędu, zgodnie danymi Euromonitor, poszukując sprzętu gospodarstwa domowego konsumenci najczęściej decydują się na zmywarki marki Bosch*.

Jesteśmy przekonani, że jakość inżynierii i innowacyjność ułatwiają życie naszym konsumentom i zapewniają im zawsze perfekcyjne rezultaty. Zmywarki Bosch to oszczędność wody i energii w każdym domu. A marka Bosch stanowi gwarancję najwyższej trwałości, jakości i najnowszej technologii.” – mówi Zbigniew Danilewski, Brand Manager w BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

Mycie naczyń zmywarce jest jednym z najskuteczniejszych sposobów oszczędzania wody. Myjąc ręcznie zużywamy średnio ponad 80 litrów** wody, natomiast modele zmywarek z systemem ActiveWater Eco potrzebują jedynie 6,7/7,5 litrów wody do umycia i wysuszenia całego stosu naczyń. Dodatkowo Asystent Dozowania, czyli specjalny pojemnik w górnym koszu, do którego spada tabletka czyszcząca, zapewni optymalne rezultaty poprzez jej sukcesywne, kontrolowane rozpuszczenie. Funkcja EfficientDry bezpiecznie uchyli drzwi pod koniec programu, co przyspiesza proces suszenia i delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia bez konieczności ręcznego wycierania.

Dodatkowo od 1 marca do 30 kwietnia 2023 r. trwa promocja na wybrane modele zmywarek marki Bosch. Kupując zmywarkę marki Bosch objętą promocją, można otrzymać do 700 zł premii. Premię można powiększyć o 100 zł, decydując się na zakup urządzenia z funkcją ActiveWater Eco. Szczegóły, regulamin i modele urządzeń dostępne na stronie: www.bosch-home.pl

*Źródło: Euromonitor International Limited, sprzedaż ilościowa, 2022

** Zużycie wody w zmywaniu ręcznym – badanie przeprowadzone przez Nielsen w 2019 r. na zlecenie Reckitt. Średnia w Czechach, Polsce, Rumunii i na Węgrzech to 88 l. Niektóre zmywarki Bosch zużywają tylko 6,7 l wody na cykl w programie Eco 50 °C (np. model SMI6ECS93E.)
Informacja prasowa

Może Cię zainteresuje?

Zmywarka do zabudowy 60 cm – Ranking
Zmywarka wolnostojąca 60 cm – Ranking
Koszyk czy szuflada na sztućce w zmywarce? Co praktyczniejsze?

Trwa aktualizacja systemu dodawania pytań, proszę o cierpliwość. Zapraszam wkrótce :)
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
5 miesięcy temu

Chciałbym kupić zmywarkę 45 który model będzie lepszy Whirlpool WSIO 3T125 6PE X czy Bosch Serie 4 SPV4XMX16E 44,8cm Szuflada

Piotr
Piotr
11 miesięcy temu

Dzień dobry, poszukuję zmywarki do zabudowy 45 cm. budżet do 2000 zł. może coś Pan poleci? większość rankingów dotyczy sprzętu szerszego.

Agnieszka
Agnieszka
1 rok temu

Dzień dobry,
Poczytałam dużo Pana informacji i odpowiedzi w sprawie wyboru zmywarki do zabudowy. Zawęziłam wybór do BOSCH’a SMV46KX55E (1849zł) i SMV4HVX37E (2049zł). Jakie są różnice i na którą warto się zdecydować?

Samsung: Jesteś alergikiem? Sprawdź co zrobić, aby poprawić swoje samopoczucie w domu na wiosnę

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym