Amica: Kuchnie wolnostojące – para wygody i użyteczności

Wykorzystanie pary w urządzeniach marki Amica pomaga nie tylko podczas pieczenia. Wielofunkcyjne sprzęty ułatwiają codzienne przygotowywanie potraw, ponieważ wybór kuchni wolnostojących marki Amica to gwarancja odpowiednio przyrządzonych posiłków, łatwej i bezpiecznej obsługi sprzętu oraz prostego i szybkiego czyszczenia.

Kuchnie wolnostojące gazowo-elektryczne marki Amica wykorzystują funkcje pary, które pomagają w prostym i bezproblemowym pieczeniu. Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej, jest puszyste, nie przesusza się, a skórka jest wyjątkowo chrupiąca. Nalewając wody do specjalnej niecki i wykorzystując funkcję SoftSteam podczas pieczenia sprawimy, że nasze ciasta, chleb, mięso i inne potrawy będą zawsze soczyste i wypieczone. Oprócz pieczenia możemy korzystać z funkcji podgrzewania z parą: nasze dania będą równomiernie ciepłe i nieprzesuszone.

Do uzyskania idealnie wypieczonych potraw, warto korzystać z funkcji termoobiegu na co dzień. Wprowadzenie w ruch gorącego powietrza w każdej części piekarnika sprawia, że w całej komorze panuje równomierna temperatura.

Funkcja nagrzewania w 4 minuty umożliwia bardzo szybkie nagrzanie piekarnika do wybranej temperatury dzięki włączeniu grzałki termoobiegu, grzałki dolnej i wzmocnionego grilla wraz z wentylatorem, korzystając z pełnej mocy piekarnika. Zadbano również o wyjątkowe bezpieczeństwo w kuchni – 3-szybowy chłodny front zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się szyby zewnętrznej.

Amica przygotowała szereg udogodnień, które nie tylko wpłyną na bardziej przyjazne użytkowanie sprzętu, ale również pomogą w szybkim i sprawnym przygotowaniu naszych ulubionych potraw. Do wyboru mamy aż 10 funkcji piekarnika, które pomogą między innymi zarówno w grillowaniu jak i rozmrażaniu. Sensorowy wyświetlacz LED z kontrolą czasu pieczenia oraz praktyczny poradnik z parametrami pieczenia na wewnętrznej stronie drzwi ułatwią przyrządzanie naszych wypieków.

Aby pieczone potrawy były zawsze pyszne i świeże, musimy pamiętać o systematycznym czyszczeniu naszego sprzętu. Na pomoc przychodzi funkcja czyszczenia parowego, które wykorzystano również w piekarnikach w kuchniach indukcyjnych. Dzięki niemu bezproblemowo pozbędziemy się zaschnięć oraz tłustych zabrudzeń. Para zmiękcza wszelkie zabrudzenia, które później wystarczy usunąć miękką gąbką z dodatkiem wody i płynu do mycia naczyń.

Kuchnie wolnostojące to nie tylko wielofunkcyjne piekarniki – to także na przykład gazowe lub elektryczne płyty grzewcze, dzięki którym szybko przesmażymy warzywa, podgrzejemy zupę na lunch i zaserwujemy nasz popisowy makaron. Stabilne ruszty żeliwne zapewniają maksymalne bezpieczeństwo, a także zwiększają estetykę kuchni. Zaprojektowane tak, by bez trudu przesuwać cięższe, gorące garnki bez ryzyka przemieszczenia rusztu.

Szeroka oferta kuchni wolnostojących Amica pozwala dopasować funkcje sprzętu do każdej kuchni i stylu życia. Przemyślane, praktyczne rozwiązania sprawiają, że każde urządzenie jest wielofunkcyjne i gotowe na codzienne, kuchenne wyzwania.

informacja prasowa

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni