Amica Generation V, czyli perfekcyjne zmywarki

Zmywanie skuteczniejsze o 27%, innowacyjne ramię WaterSpinner oraz system rozprowadzania wody 360° to większa wydajność zmywania w trudno dostępnych miejscach i gwarancja perfekcyjnie umytych naczyń. System TurboDrying oraz automatyczne dozowanie ShineDose, to błyszczące i idealnie  wysuszone naczynia. Do tego oszczędność energii i niższe zużycie wody. To tylko niektóre cechy nowych zmywarek do zabudowy, które do sprzedaży wprowadza Amica. Generation V to ułatwiające życie, wygodne, skuteczne i oszczędne rozwiązania dla tych, którzy wolą, aby naczynia zmywały się same.

Jakie powinno być zmywanie, żeby nie męczyło, nie zajmowało nam codziennie dużo czasu, nie zużywało zbyt wiele energii elektrycznej oraz żeby z czynności niezbyt przez nas lubianej, stało się przyjemną aktywnością?

Skuteczne

To pierwsze co nam przychodzi do głowy. Nie ma niczego gorszego niż niedomyte talerze czy szklanki. Zmywarki Amica Generation V posiadają  360 stopniowy system rozprowadzania wody  i  wyposażone są w  innowacyjne ramię natryskowe  WaterSpinner.  Rozwiązania te pomagają docierać do trudno dostępnych miejsc a zmywanie jest skuteczniejsze o 27%.

Optymalne

Załadowanie naczyń do urządzenia to kolejne z wyzwań, które pojawia się podczas zmywania. Jak to zrobić żeby jak najlepiej wykorzystać miejsce w zmywarce? Pomocny będzie tutaj system Up&Down, który pozwala na łatwe aranżowanie przestrzeni w zmywarce wedle naszych potrzeb i uznania. Można przesuwać górny kosz w górę i w dół, co pozwala uzyskać dodatkowe miejsce na duże garnki lub wysokie szklanki i kieliszki. Regulować kosz można nawet przy pełnym załadunku. Dzięki MaxiSpace3 (trzeci, niezależny kosz umieszczony w górnej części komory) nie tracimy miejsca na pojemnik na sztućce w dolnym koszu i możemy włożyć więcej naczyń – aż do 14 kompletów. Więcej naczyń w zmywarce to większa ekonomia użytkowania i większe oszczędności za każdym zmywaniem. Przy takiej eksploatacji musimy zadbać także o większe bezpieczeństwo zmywania. Pomogą nam w tym specjalne akcesoria i uchwyty na kieliszki wykończone silikonem, dzięki czemu delikatne naczynia będą odpowiednio zabezpieczone.

Oszczędne

Zmywarki Amica Generation V to nie tylko pomoc w domowych obowiązkach na co dzień, ale także troska o środowisko i domowy budżet. Zastosowano w nich rozwiązania gwarantujące mniejsze zużycie wody na cykl, mniejsze zużycie energii elektrycznej i niższe rachunki za prąd. Oszczędność zużycia energii zmywarki klasy A+++ w stosunku do zmywarki klasy A+ wynosi 62 kWh/rok. Dzięki temu zyskujemy nawet do 59 darmowych cykli zmywania rocznie.

Krótkie

Dzięki opcji Program Krótki 20’ naczynia niewymagające długiego mycia, a jedynie odświeżenia,  wstawimy na zaledwie 20 minut i wyjmiemy czyste i lśniące. Rozwiązaniem, które pomoże nam skrócić czas jest także Funkcja Skróć czas. Dzięki niej woda do mycia zasadniczego będzie cieplejsza o 3-4 stopnie, a każda z faz samego mycia będzie trwała krócej. Mycie z funkcją Skróć czas jest najbardziej skuteczne, jeśli naczynia nie są mocno zabrudzone.

I jeszcze wygodniejsze

Poza wymienionymi rozwiązaniami, zmywarki do zabudowy Amica Generation V mają jeszcze kilka dodatkowych. TurboDrying – odpowiada za perfekcyjne suszenie, ShineDose – gwarantuje skuteczne  dozowanie detergentu i środka nabłyszczającego. Autoczyszczenieczyli specjalnie dobrany program do czyszczenia i pielęgnacji wnętrza zmywarki – odświeża  i czyści zmywarkę, przedłużając jej  żywotność,  zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania.  Na uwagę zasługuje jeszcze Program Higiena 70°C, który idealnie sprawdza się w domach alergików. Wyższa temperatura wody skutecznie redukuje wszelkie drobnoustroje oraz zarazki i sprawia, że naczynia będą czyste nawet pod mikroskopem. Dzięki Silnikowi LogicDrive 2.0 oraz cichej pracy urządzenia (41dB) sąsiedzi nie dowiedzą się, że zmywamy po imprezie w środku nocy, a wczesnym rankiem nie obudzimy najbliższych. Skoro zmywarki nie słychać to skąd można wiedzieć, że pracuje? O tym informuje BlueDot – subtelne światło rzucane na podłogę przez diodę LED umieszczoną u dołu drzwi. Gdy zmywanie się kończy, światło zaczyna migać, a następnie gaśnie, a użytkownik wie, kiedy rozpakować zmywarkę.

Dzięki wszystkim tym użytecznościom jakie oferują zmywarki do zabudowy Amica Generation V, zmywanie ma szansę stać się ulubioną, domową czynnością.

Źródło

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni