Amica: debiut nowe linii X-Type na targach WarsawHome

Warsaw Home to Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz, które odbywają się od 4 do 7 października w Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Wśród producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej oraz wykończeniowej, swoje produkty zaprezentuje również największy polski producent artykułów gospodarstwa domowego, jakim jest Amica. Podczas targów zadebiutuje w naszym kraju nowa linia sprzętów X-type, które zostały pokazane na niedawno zakończonych targach IFA w Berlinie.

Amica należy do największych europejskich producentów artykułów gospodarstwa domowego i od ponad 70-ciu lat cieszy się powodzeniem między innymi w Niemczech, w Wielkiej Brytanii, w Skandynawii i na wschodzie Europy.

– Targi Warsaw Home są okazją dla odwiedzających do przyjrzenia się najnowszym trendom w wyposażeniu wnętrz, kierunkom rozwoju polskiego designu i poszukiwania wnętrzarskich inspiracji. Jako firma chcemy być blisko naszych klientów i pokazać nasze nowości, zarówno jeżeli chodzi o sprzęt, jak i zastosowane w nim rozwiązania, ułatwiające życie. Tegoroczne targi mają dla nas o tyle duże znaczenie, że pierwszy raz w Polsce prezentujemy naszą najnowszą linię produktów Amica X-type. Jako firma cały czas pracujemy nad rozbudową produktów do zabudowy, a urządzenia serii X-type są przykładem ergonomii i funkcjonalności, które z pewnością znajdą wielu zadowolonych użytkowników. Adresujemy je do najbardziej wymagających klientów, którzy chcieliby mieć w domu wyposażenie z jednej linii wzorniczej, idealnie wkomponowane w nowoczesną kuchnię  powiedział Tomasz Pietrzyk, PR manager Grupy Amica.

Wśród wystawowych nowości z linii X-type, które zapewniają przełomowe w branży udogodnienia, znajdą się m.in. automatycznie otwierany piekarnik z innowacyjną funkcją OpenUp, intuicyjna płyta grzejna 77 cm, okap 90 cm sterowany gestem, szuflada grzejna, kompaktowy piekarnik 2 w 1, chłodziarka do wina i lodówka z systemem zarządzania przestrzenią. Ich projekt powstawał na podstawie kompleksowych badań rynkowych – w tym badań etnograficznych, które precyzyjnie zdefiniowały potrzeby i oczekiwania klientów poprzez ich obserwowanie w trakcie realnego korzystania z produktów.

Wyczekiwaną przez polskich klientów premierą jest oferta winiarek, które Amica planuje spopularyzować wśród klientów indywidualnych. Produkty zyskały już zainteresowanie konsumentów z Francji i Anglii, a w ocenie zarządu Grupy, mają także potencjał sprzedażowy w Polsce w perspektywie najbliższych lat.

Ze względu na to, że Targi Warsaw Home są konceptem mieszanym, skierowanym zarówno do środowiska z branży, jak i klientów indywidualnych, na stoisku nie zabraknie zarówno dobrze znanego sprzętu z dotychczasowej oferty marki Amica, jak i wielu atrakcji. Gotowanie na żywo (piątek i sobota) na płytach intuicyjnych oraz piekarnikach Integra z programatorami z linii IN poprowadzi mistrz kuchni Andrzej Polan, a na odwiedzających czekać będą eksperci, którzy odpowiedzą a wszystkie pytania i zaprezentują użyteczne rozwiązania, w które wyposażono poszczególne urządzenia.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni