Samsung: Dobry odkurzacz bezprzewodowy dla alergików

Alergia na takie czynniki jak roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt domowych czy pyłki drzew skutecznie potrafi uprzykrzyć życie, szczególnie w okresie wiosennym. Wybór właściwego odkurzacza, takiego jak Samsung Jet™ z wielowarstwowym systemem filtracji, pozwoli przynieść ulgę cierpiącym na uczulenia domownikom.

Odsetek osób cierpiących na alergie rośnie z roku na rok. To jeden z problemów zdrowotnych naszych czasów, a także duże wyzwanie dla całego otoczenia. Osoby cierpiące na alergie muszą nauczyć się jak unikać kontaktu z alergenami, a także jak ograniczać ich występowanie w domu. W przypadku uczulenia na pyłki, kurz, czy sierść zwierząt ważne jest to, aby podczas sprzątania korzystać z odkurzacza ze skutecznymi filtrami, które zatrzymają szkodliwe cząsteczki wewnątrz nie pozwalając im się wydostać ponownie do powietrza, którym oddychamy.

Skuteczność przede wszystkim

Sezon wiosenny to szczególnie ciężki czas dla alergików ze względu na pylenie roślin, dlatego dokładnie odkurzone mieszkanie to podstawa. Odkurzacz Samsung Jet™ to bezprzewodowe urządzenie o wysokiej mocy aż do 550 W. Wielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu Samsung Jet™️ wyłapuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek kurzu i alergenów nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz. System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™️ posiada certyfikaty SLG oraz BAF potwierdzające jego skuteczność w usuwaniu większości cząsteczek o wielkości 0,3~10 mikrometrów**. To oznacza, że mieszkanie będzie miejscem bezpiecznym i zdrowym.

…niezależnie od nawierzchni

Do odkurzacza bezprzewodowego dołączone są akcesoria w postaci szczotki Soft Action oraz Turbo, które dostosowane zostały do różnych rodzajów podłóg. Specjalnie zaprojektowana elektroszczotka Soft Action Brush posiada antystatyczne włosie, które skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia z parkietów, paneli i podłóg twardych. Z kolei turbo elektroszczotka idealnie sprawdzi się na dywanach, wykładzinach i skutecznie odkurzy z nich nawet sierść zwierząt. Dzięki zastosowanej w szczotkach obrotowej głowicy 180° odkurzacz prowadzi się z lekkością, docierając do każdego zakamarka mieszkania.

Całość uzupełniają precyzyjne akcesoria takie jak mini elektroszczotka, szczotka z miękkim włosiem, szczelinówka czy szczotka elastyczna umożliwiające dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Co więcej, w każdej chwili możemy zamienić odkurzacz pionowy Samsung Jet™ w wygodny i skuteczny odkurzacz ręczny.

Wygoda podczas pracy i czyszczenia

System higienicznego opróżniania pojemnika na zanieczyszczenia w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung Jet™️ zapewnia dodatkową ochronę dla alergików. Wystarczy odłączyć pojemnik i umieścić go w stacji czyszczącej Clean Station, która automatycznie usunie jego zwartość. Stacja Clean Station posiada hermetyczną konstrukcję umożliwiającą uwalnianie 400 razy mniej kurzu w porównaniu do standardowych worków. Kontakt z alergenami zostaje więc ograniczony do minimum. Odkurzacz Samsung Jet™ wyposażony jest w wydajną baterię, która zapewnia aż do 60 minut*** pracy urządzenia.

Skorzystaj z promocji Samsung i odbierz prezent!

Trwająca wiosenna promocja to doskonała okazja do tego, aby zdecydować się na zakup bezprzewodowego odkurzacza Samsung Jet™ i otrzymać wyjątkowy prezent od marki. Do wyboru są takie dodatki jak stacja czyszcząca, umożliwiające sprawne i higieniczne opróżnianie pojemnika na śmieci, dodatkowa bateria wydłużająca czas pracy nawet o kolejne 60 minut, lub zestaw akcesoriów, które idealnie sprawdzą się przy sprzątaniu samochodu lub trudno dostępnych zakamarków w domu.

Warunkiem przystąpienia do promocji Samsung jest rejestracja produktu w ciągu 14 dni od zakupu z załączeniem dowodu zakupu, zdjęcia opakowania i numeru seryjnego oraz zdjęcia wyciętego kodu (tabliczki znamionowej) z opakowania, a także pozostawienie opinii o produkcie.

Promocja trwa od 12 kwietnia do 23 maja 2021 r., lub do wyczerpania puli nagród.
– Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie konta Samsung Account.
– Szczegółowe informacje na temat promocji dostępne są na www.jet.samsung.pl

Jakiś czas temu miałem okazje testować model VS20R9046S3, z moimi wrażeniami można zaznajomić się w tym wpisie – link 😉

* Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)
** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.).
*** Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Informacja prasowa

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2