Samsung – Zadbaj o zdrowe oddychanie jesienią

Wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego diametralnie pogorsza się stan powietrza, którym oddychamy. Rokrocznie alerty smogowe biją na alarm, dlatego nie warto czekać i już dziś, w trosce o domowników, zaopatrzyć się w skuteczny i wygodny w obsłudze oczyszczacz powietrza.

Staramy się zdrowo odżywiać, dbamy o to, aby w naszym życiu było miejsce na aktywność fizyczną i odpoczynek, troszczymy się o komfort i dobrostan domowników. A co ze zdrowym oddychaniem? Zanieczyszczone powietrze stanowi współcześnie jedno z najpoważniejszych zagrożeń środowiskowych dla zdrowia publicznego. Jak co roku stan powietrza pogarsza się jesienią, wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego, wpływając negatywnie na stan naszego zdrowia i samopoczucia. Przebywając na zewnątrz wszyscy narażeni jesteśmy na działanie zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Na szczęście we własnym domu możemy stworzyć bezpieczny azyl, w którym odetchniemy pełną piersią. Pomogą w tym oczyszczacze powietrza Samsung.

Skuteczna ochrona przed smogiem

W naszych czterech kątach powinniśmy czuć się komfortowo i bezpiecznie, dlatego tak ważne jest to, aby zadbać o dobrą jakość powietrza. Aby zapewnić jak najlepsze warunki do pracy i odpoczynku, a także wszelkiej domowej aktywności całej rodzinie, warto postawić na oczyszczacz powietrza Samsung. Oczyszczacze powietrza Samsung działają niezwykle skutecznie dzięki zastosowaniu 3 filtrów. Filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i sierść, filtr węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy, a filtr HEPA usuwa aż do 99,97%* mikroskopijnych cząsteczek, takich jak: alergeny, bakterie i roztocza oraz wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10. Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień, ale także lepiej się wysypiamy. Oczyszczacz powietrza Samsung Cube został wyposażony w unikalną technologię Wind-Free™, która umożliwia delikatne i równomierne rozprowadzanie czystego powietrza przez blisko 60 tysięcy mikro-otworów. Dzięki braku bezpośredniego nawiewu pracuje wyjątkowo cicho i wydajnie umożliwiając zdrowy i spokojny sen.

Proste i wygodne zarządzanie oraz czytelny wyświetlacz

Dbając o jakość powietrza możemy sprawdzać jego stan w dowolnym momencie, także przebywając poza domem. Aplikacja SmartThings** umożliwia zdalną kontrolę nad oczyszczaczem Samsung. Przy pomocy dotyku lub komend głosowych*** możemy także włączyć bądź wyłączyć urządzenie oraz sterować innymi funkcjami i monitorować stan filtra. Oczyszczacze obliczają swój czas pracy i informują kiedy należy go wymienić. Laserowy czujnik pyłu umożliwia dokładniejsze kontrolowanie poziomu zanieczyszczenia powietrza. W czasie rzeczywistym monitoruje on jakość powietrza, wykrywa cząsteczki o wielkości nawet mniejszej niż 1,0 ㎛ oraz zanieczyszczenia w formie gazów. Numeryczny wyświetlacz przedstawia następnie dokładny poziom zanieczyszczenia cząsteczkami o frakcjach PM1,0/2,5/10. Ponadto czytelnie oznacza czystość powietrza za pomocą czterokolorowego wskaźnika. Modułowy design oczyszczacza Samsung Cube oferuje wygodny system dokowania z bezprzewodową łącznością Wi-Fi. Możemy łączyć moduły bez konieczności przeprowadzania skomplikowanej konfiguracji, a następnie sterować nimi jak jednym urządzeniem, aby oczyścić 2 razy większą przestrzeń.

Jakość oczyszczaczy Samsung została wyróżniona certyfikatem PTA (modele AX90R7080WD i AX60R5080WD są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne) oraz wydawanym przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Atestem PZH (wszystkie modele), co oznacza, że są zgodne z obecnymi normami w dziedzinie bezpieczeństwa.

Dzięki szerokiej gamie urządzeń dostosowanych do oczyszczania powierzchni od 34 m² do 90 m² z łatwością wybierzemy model, który sprawdzi się w naszym wnętrzu.

* Na podstawie badań cząsteczek pyłu o wielkości 0,26µm w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
** Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi, oraz konto Samsung.
*** Dane dla modeli AX90R7080WD, AX60R5080WD, AX47R9080SS. Pełna specyfikacja wszystkich modeli na www.tlendobry.pl

informacja prasowa

Oczyszczacze Samsung dostępne w:

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni