0

Pralko-suszarka w wersji slim od Samsunga

Informacje

Aktualizacja: 3 lipca, 2019
Posiadanie zarówno pralki jak i suszarki to duże udogodnienie, jednak czasami ogranicza nas przestrzeń. Na szczęście na rynku dostępne są pralko – suszarki zapewniające skuteczne pranie i suszenie ubrań w jednym urządzeniu. Marka Samsung stworzyła innowacyjne pralko – suszarki slim, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom, doskonale wpasują się w aranżację każdego wnętrza.

Urządzenia, w których można jednocześnie prać i suszyć ubrania nie muszą zajmować wiele miejsca w łazience. Inżynierowie marki Samsung opracowali kompaktowe rozwiązanie w postaci pralko-suszarek slim o głębokości 46 cm. Dużym atutem urządzeń jest ich ładowność – podczas jednego cyklu potrafią wyprać aż do 8 kg i wysuszyć nawet do 5 kg wsadu. Wyjątkowość nowych pralko – suszarek slim nie kończy się na ich gabarytach. Producent wyposażył urządzenia w programy z funkcją pary, dzięki której usuwanych jest aż do 99,9 proc. szkodliwych bakterii i alergenów.[1] Funkcja ta najlepiej sprawdzi się przy praniu pościeli lub bielizny. Dla tych, którzy szybko potrzebują wybrać i wysuszyć koszule dobrym rozwiązaniem będzie Program Pranie i Suszenie 59’, który po zaledwie 59 minutach pozwala wyjąć z bębna czyste, świeże i suche ubrania[2].

Pralko-suszarki slim wyposażone są w doceniane przez użytkowników technologie, takie jak AddWash™ czy Ecobubble™. Dodatkowe drzwi AddWashTM pozwalają dorzucić jeansowe spodnie, koszulkę, skarpetki czy ubranka dla dzieci już po rozpoczętym cyklu prania, na każdym jego etapie, bez ryzyka wylania się wody[3]. Technologia EcoBubbleTM zapewnia zaś skuteczne pranie nawet w niskiej temperaturze, co gwarantuje znaczną oszczędność energii elektrycznej. Aktywna piana, która powstaje w wyniku połączenia powietrza, wody i detergentów wnika w głąb tkanin dokładnie usuwając zabrudzenia bez naruszania struktury nawet bardzo delikatnych ubrań. Oszczędność energii zapewnia także silnik inwerterowy. Jego efektywność energetyczna, minimalny poziom generowanego hałasu i długotrwały okres eksploatacji potwierdza aż 10-letnia gwarancja.

Pralko-suszarka slim marki Samsung połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych z kompaktowym rozmiarem, które doskonale wpasuje się w aranżacje nie tylko małej łazienki.

[1] Dane potwierdzone przez certyfikaty Intertek.
[2] *Mały wsad oznacza wsad poniżej 1 kg. Rekomendowany wsad to 3 lub 4 koszule z mieszanki bawełny i poliestru (proporcje składu materiału: 35% bawełny i 65% poliestru).
[3] *Dodatkowe drzwi AddWash™ mogą zostać otwarte w każdym momencie pod warunkiem, że temperatura wody w bębnie nie przekracza 50℃.

Skomentuj. Zadaj pytanie. Podziel się opinią :)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments