LG wprowadza do Polski zmywarkę parową z technologią TrueSteam™

Obecnie coraz częściej poszukujemy urządzeń, które pomagają wspierać zdrowie naszej rodziny. LG wprowadza do Polski zmywarkę parową z technologią TrueSteam™, która poza tym, że gwarantuje doskonałe rezultaty zmywania, pomaga także zadbać o bezpieczny, zdrowy dom.

Nowy standard higieny

Nowa zmywarka LG została wyposażona w innowacyjną technologię TrueSteam™, która wykorzystuje naturalne właściwości pary. Para to naturalny, bezpieczny środek pozwalający na skuteczne dezynfekowanie naczyń, dzięki czemu zmywarka LG ustanawia nowy standard higieny. Usuwa do 99,9 procent niebezpiecznych bakterii[1] i wirusów[2], także tych, które są powszechnie uznawane za przyczynę zatruć pokarmowych. Zapewnia znakomitą ochronę przed określonymi rodzajami bakterii, a tym samym pozwala na zapewnienie bezpieczniejszych, bardziej higienicznych warunków w domu.

Pełną parą przeciw zabrudzeniom

Para pozwala także na delikatne, ale efektywne usuwanie nawet wyjątkowo uporczywych zabrudzeń, takich jak przypalone czy zaschnięte resztki jedzenia, bez konieczności wcześniejszego namaczania czy opłukiwania naczyń. Cząsteczki pary wodnej gwarantują doskonałą czystość, pomagając jednocześnie zredukować o 30% zacieki[3] na szklankach, kieliszkach czy innych elementach naszej zastawy. W rezultacie otrzymujemy błyszczące naczynia, bez zbędnego wysiłku.

Czystość pod każdym kątem

Dzięki systemowi czterech ramion natryskowych, zamiast dwóch, technologia QuadWash™ dokładniej czyści naczynia, niezależnie od tego, na której półce zmywarki się znajdują. Specjalnie zaprojektowane ramiona obracające się w wielu kierunkach „strzelają” strumieniami wody pod różnym kątem, docierając nawet w trudno dostępne miejsca. Nie musimy więc martwić się o to, czy nasza zmywarka poradzi sobie z zabrudzeniami – wystarczy, że włożymy do niej naczynia, a para i system czterech ramion natryskowych zrobią za nas całą resztę.

Dopasowana do Twoich potrzeb

Nowa zmywarka parowa LG jest nie tylko niezwykle skuteczna. Została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Składane uchwyty, wygodna regulacja wysokości środkowej i górnej półki pozwalają nam w łatwy sposób ułożyć naczynia, niezależnie od ich kształtów czy rozmiarów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że bez przeszkód ułożymy w niej garnki, miski, patelnie czy wysokie szklanki. Technologia dwustrefowa pozwala na równoczesne mycie naczyń przy użyciu programu delikatnego i mocniejszego – w tym samym czasie umyte zostaną więc naczynia lekko i mocno zabrudzone, bez obaw o ich uszkodzenie czy niedokładne umycie. Nie musimy martwić się, że część naczyń będziemy musieli umyć ręcznie lub uruchamiać zmywarkę dwukrotnie z niepełnym załadunkiem. Tym samym oszczędzamy wodę, energię oraz czas. Co więcej, po zakończeniu programu drzwi zmywarki otwierają się automatycznie, gorące powietrze zostaje wypuszczone z urządzenia i zastąpione świeżym, co gwarantuje bardziej efektywne suszenie naczyń.

Inteligencja i elegancja

Zmywarka parowa będzie idealnym wyposażeniem inteligentnego domu. Aplikacja LG SmartThinQ™ na smartfony pozwala pobierać nowe programy (na przykład program mycia garnków, naczyń żaroodpornych, szkła czy tryb nocny) oraz personalizować je, w zależności od naszych potrzeb. W aplikacji znajdziemy też m.in. funkcję przypominania o konieczności czyszczenia urządzenia czy Smart Diagnosis™, która pomaga w szybkim i skutecznym rozwiązywaniu ewentualnych problemów z urządzeniem. Elegancki i minimalistyczny design zmywarki sprawia, że będzie doskonałym elementem nowoczesnego wnętrza. Dzięki silnikowi inwerterowemu urządzenie jest nie tylko trwalsze i bardziej energooszczędne, ale również wyjątkowo ciche. Będzie więc odpowiednie także do otwartych kuchni.

Model LG DF415HSS dostępny w:

——————
[1] Certyfikat Instytutu KTR (Korea Testing & Research Institute) potwierdzający 99,9% skuteczność eliminowania bakterii Escherichia coli, Listeria monocytogenes oraz Salmonella Typhimurium.
[2] Badania przeprowadzone przez World Institute of Kimchi, instytut badawczy założony przez rząd Korei Południowej, potwierdziły 99,9% skuteczności eliminowania bakterii Escherichia coli O157:H7 oraz wirusów Murine norovirus-1 i Hepatitis A.
[3] W porównaniu z modelami LG bez technologii parowej. Na podstawie porównania liczby plam wodnych pozostawionych przez modele LG DFB325 (parowy) i DFB415 (bez pary). Testy przeprowadzono według wewnętrznych procedur LG.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni