LG NanoCell 8K i LG OLED GX Gallery + Voucher

Nawet 2000 złotych zwrotu mogą otrzymać klienci, którzy zdecydują się wejść w świat rozdzielczości 8K z telewizorami LG NanoCell. Specjalny voucher czeka również na klientów, którzy zakupią prawdziwe dzieło sztuki – najbardziej stylowy i smukły telewizor OLED – LG GX z serii Gallery.

Nawet 2000 zł zwrotu

Od 2 do 30 listopada w ofercie online i w salonach RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, LG Brand Store oraz w wybranych sklepach z elektroniką specjalistyczną, na fanów wysokiej jakości obrazu czeka niezwykła promocja. Decydując się na zakup telewizorów, Kupujący oprócz doskonałej jakości obrazu otrzymają również specjalny voucher do wykorzystania w odpowiedniej sieci sklepów.

– Telewizor LG NanoCell 8K 75NANO993 – voucher o wartości 2000 zł
– Telewizor LG NanoCell 8K 65NANO993 – voucher o wartości 1500 zł
– Telewizor LG NanoCell 8K 65NANO953 – voucher o wartości 1000 zł
– Telewizor LG NanoCell 8K 55NANO953 – voucher o wartości 1000 zł

Dzięki nanocząsteczkom telewizory LG NanoCell wyświetlają niezwykle czyste, wiernie odwzorowane kolory, podwyższając jednocześnie jakość filmów. Tryb Filmmaker, dzięki któremu oglądane treści są wierne wizji reżysera oraz niesamowita szczegółowość obrazu w rozdzielczości 8K sprawiają, że oglądając filmy w domu można poczuć się jak w ekskluzywnej sali kinowej.

LG OLED GX

Od 5 do 30 listopada zwrot części wartości telewizora czeka również na miłośników dobrego stylu i minimalistycznego wzornictwa. Telewizor LG OLED GX z serii Gallery dostępny jest online i w salonach RTV EURO AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, LG Brand Store oraz w wybranych sklepach z elektroniką specjalistyczną.
Telewizor LG OLED Gallery OLED65GX – voucher o wartości 1000 zł
Telewizor LG OLED Gallery OLED55GX – voucher o wartości 500 zł

Klienci otrzymają do 1000 zł zwrotu w formie vouchera na kolejny zakup w sieci, w której zamówią telewizor.

W zestawie do telewizora OLED z serii Gallery został dołączony idealnie dopasowany uchwyt ścienny. Uchwyt ten „chowa” się w obudowę urządzenia, co sprawia że po zamontowaniu telewizor przylega do ściany i wygląda niczym obraz w galerii. Technologia OLED to miliony niezależnie świecących pikseli reprodukujących nieskończoną czerń co przekłada się na perfekcyjną jakość obrazu. Telewizory te obsługują technologię NVIDIA G-SYNC dzięki czemu stanowią idealny wybór dla miłośników gier na konsolach nowej generacji i na PC.

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Promocja Bosch: Zwrot za zakup pralki i suszarki do 1500 zł [Zakończona]

Promocja: Pora na parę, do 800 zł zwrotu od Amica

Promocja Bosch: Oszczędne suszenie #LikeABosch

Samsung: Pralki i suszarki w promocji ze zwrotem na konto