FK3556.4GBDFZAA – Nowa lodówka od Amicy

Koniec z wyrzucaniem jedzenia i niepotrzebnymi wydatkami. Amica stworzyła lodówki, które pomogą przechowywać żywność jak najdłużej. Funkcje zastosowane w najnowszych modelach, takich jak chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca FK3556.4GBDFZAA gwarantują, że w kuchni nic się nie zmarnuje. Specjalne filtry, regulatory poziomu wilgotności, odpowiednia cyrkulacja powietrza, pojemniki o obniżonej temperaturze – wszystko po to, aby zapewnić produktom jak najlepsze warunki i przedłużyć ich świeżość. Dzięki temu jedzenie zamiast w koszu na śmieci, wyląduje na talerzu!

Amica Fresh System

Najnowsze lodówki marki Amica zostały wyposażone w Amica Fresh System, który pozwoli mieć produkty spożywcze zawsze pod kontrolą. Szereg funkcji, takich jak FreshOn, VitControl, FreshZone czy AirFlow pozwoli zachować świeżość produktów na dłużej. Na szczególną uwagę zasługuje filtr węglowy FreshOn, który pomaga pozbyć się szkodliwego gazu (wydzielanego przez starzejące się produkty) z lodówki, by warzywa i owoce zachowały maksymalną świeżość. VitControl umożliwia regulację poziomu wilgotności. Natomiast pojemnik FreshZone o obniżonej temperaturze to idealne miejsce do przechowywania szczególnie wrażliwych produktów takich jak mięsa i ryby. A to nie jedynie funkcje, które ułatwią codzienność w kuchni.

Nowoczesna konstrukcja

AirFlow – to wiatrak znajdujący się w ścianie komory chłodziarki, który poprzez swoją pracę wprawia w ruch powietrze, wyrównując temperaturę na wszystkich poziomach, dzięki czemu unikamy przemrożenia produktów przy tylnej ścianie. Total NoFrost jest ułatwieniem dla tych, którzy nie lubią rozmrażać lodówki – koniec z osadzaniem się szronu na ściankach. Lodówka z klasą A++ zużywa aż o 21% energii mniej niż urządzenie z klasą A+. Ograniczając pobór prądu, pozwala troszczyć się o środowisko – ekonomia i ekologia w jednym! Na mniejsze rachunki wpłyną również funkcje Eco i Wakacje, które zapewniają optymalne warunki w zamrażarce i chłodziarce (automatyczne ustawienie temperatury w chłodziarce na 4°C i w zamrażalniku na – 18°C) w celu zapewnienia jak najniższego zużycia energii.

Niespodzianki, które ułatwiają codzienność

Funkcja Super Chłodzenie przyjdzie nam z pomocą, gdy potrzebujemy schłodzić więcej produktów naraz, np. przed przyjęciem. Taka sama opcja istnieje także w zamrażalce – produkty, szybciej zamrożone, dłużej zachowują świeżość i wartości odżywcze. Przydatną sprawą jest również zabezpieczenie przed podwyższeniem temperatury w urządzeniu, które pomoże uniknąć rozmrożenia i popsucia się przechowywanych tam produktów. Alarm uchroni nas też przed powstawaniem lodu i szronu w zamrażarce i koniecznością rozmrażania. Sygnał świetlny lub/i akustyczny pojawia się również, gdy czas otwarcia drzwi przekracza 90sek.

Wszystkie funkcje, o które zadbali projektanci najnowszych lodówek z Amica Fresh System sprawią, że domowa codzienność stanie się przyjemniejsza, a rachunki jeszcze niższe.

Lodówka No Frost FK3556.4GBDFZAA

Lodówkę Amica kupisz w:

Skomentuj, zadaj pytanie.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Samsung: Rośnie rynek pralek w najwyższych klasach energetycznych

Amica: HoodConnect Pro – łączenie okapu z płytą indukcyjną

Time to take care, Bosch prezentuje nowe możliwości dla domu jutra

Samsung prezentuje Galaxy SmartTag2