Firmy AGD wspierają szpitale

W ostatnich tygodniach cały świat zmaga się z niewidocznym wrogiem. Wszyscy wiemy o kogo chodzi. Szalenie ważne jest, abyśmy w tym momencie wspierali się i pomagali na ile to możliwe. Zwłaszcza tych, którzy stoją na pierwszej linii frontu. Branża AGD stanęła na wysokości zadania i wspiera placówki szpitalne, przekazując sprzęty AGD – pralki, suszarki, drobne AGD czy przekazując pomoc finansową.

Amica

40 tys. złotych na rzecz Szpitala Powiatowego w Szamotułach. 15 pralek, 13 suszarek, 9 chłodziarek, 4 zamrażarki, 2 kuchenki mikrofalowe, dziesiątki sztuk małego AGD oraz inne wsparcie rzeczowe dla szpitali z całej Polski. To wsparcie, jakiego Grupa Amica udzieliła do dzisiaj placówkom medycznym z Wielkopolski i całego kraju w ramach walki z koronawirusem.

Update: 06/04/2020 – Nie zwalniamy! Tym razem wspieramy bohaterów Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Przekazane pralki i suszarki pomogą w dezynfekcji ubrań, chłodziarka umożliwi przechowywanie odpadów medycznych, które wymagają niskich temperaturach, a ekspresy do kawy oraz czajniki choć w niewielkim stopniu podniosą komfort pracy w trudnych warunkach. Jesteśmy z Wami! ?

Bosch

#BoschPomaga i przekazuje sprzęt AGD o wartości 1 miliona złotych do szpitali i oddziałów ratunkowych. Ofiarujemy sprzęt, który jest teraz pracownikom medycznym niezbędny: pralki, suszarki, mikrofalówki oraz czajniki. ? Cały czas spływają do nas kolejne prośby. Obiecujemy, że postaramy się pomóc jak największej ilości najbardziej potrzebujących placówek. #ZostanwDomu #BoschwPogotowiu

Update: 08/04/2020W ramach akcji #BoschwPogotowiu dziś wysyłamy sprzęt AGD: pralki, suszarki, mikrofale i czajniki do wszystkich 22 placówek Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce. ? Dziękujemy tym samym ratownikom medycznym za ich pełną poświęcenia pracę. Jesteście naszymi Bohaterami.❤️ #ZostanwDomu #BoschPomaga

Update: 17/04/2020Akcja #BoschwPogotowiu rozwija skrzydła. W jej ramach marka Bosch przekazała właśnie sprzęty do wszystkich 22 baz Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w całej Polsce.

Firma BSH (w portfolio, której znajdują się AGD marki Bosch) już w pierwszych dniach walki z wirusem COVID-19, rozpoczęła akcje pomocowe wspierające szpitale i stacje ratownictwa medycznego. Jednym z pierwszych beneficjentów akcji #BoschwPogotowiu jest Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR). Na rzecz jednostki BSH przekazało pralki oraz suszarki do ubrań, doposażając tym samym wszystkie 22 bazy LPR w całym kraju.

Samsung

Samsung przekazał pralki i suszarki do ubrań do Związku Zawodowego Pracowników Państwowego Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przy „Meditrans”. Urządzenia pomogą ratownikom medycznym dyżurującym w najbardziej obciążonych stacjach wyczekiwania w utrzymaniu czystości i sterylności mundurów.

Electrolux

Pomagamy polskim szpitalom! Do 8 szpitali zakaźnych przekazaliśmy sprzęt Electrolux – oczyszczacze powietrza oraz pralko-suszarki. Dziękujemy wszystkim pracownikom służby medycznej za Wasz wkład i poświęcenie!

Beko

W tym trudnym czasie życzliwość jest najważniejsza. Dziękujemy firmie ROHLIG SUUS Logistics za pomoc dostawie zestawów BEKO pralka + suszarka do 12 szpitali w całej Polsce. Mamy nadzieję, że będą dobrze i długo służyć także po tym, jak życie nas wszystkich wróci do normalności.

MaxElektro

Jesteśmy dumni, że mogliśmy przekazać posiadane przez nas oczyszczacze marki Sharp Home Poland dla Centrum Medyczne w Łańcucie.
Wsparcie lokalnej społeczności w walce z koronawirusem jest dla Nas szczególnie ważne.
Zachęcamy również inne firmy do wspierania szpitali i ratowników medycznych, którzy narażają swoje zdrowie w trosce o zdrowie nas wszystkich.


Każde wsparcie dla szpitali jest teraz na wagę złota. Dlatego miło widzieć, że branża także pomaga jak może. Brawo. My także możemy wesprzeć szpitale i medyków w tej nierównej walce – https://www.siepomaga.pl/koronawirushttps://www.wosp.org.pl/. Jest także wiele innych możliwości, a najważniejsze co możemy zrobić to zostać w domu. #zostańwdomu

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gotuj, piecz i oszczędzaj #LikeABosch

Płyty indukcyjne 3.0 od Amica z technologią HobControl Pro

Łódzkie pralki marki Bosch z programem parowym

CES 2024: Samsung – AI zmienia nasze doświadczenia w kuchni