Amica – zestaw do zabudowy do 6500 zł [2021]

Sprzęt AGD do zabudowy, budżet 6500 zł. Taka kwota spokojnie wystarczy, aby wyposażyć kuchnię w odpowiedniej klasy sprzęt i przede wszystkim z dobrymi funkcjami. Przygotowałem podglądowy zestaw z firmy Amica. Zestaw z piekarnikiem, płytą indukcyjną, okapem, zmywarką, mikrofalówką. Wybrałem głównie modele z nowej linii X-Type, która prezentuje się nowocześnie i elegancko.

Piekarnik AMICA ED37614B X-TYPE

Pojemność: 77 l
11 funkcji
Kataliza
Teleskopy
Chłodny front

Piekarnik ma dużą pojemność – 77 litry, dzięki czemu spokojnie upieczemy 2-3 blachy np. muffinek na raz. Zastosowano tutaj również BakingPro System™, który zadba o równomierne rozprowadzenie ciepła w komorze piekarnika. Do wyboru mamy 11 funkcji, m.in.: termoobieg, grill, funkcja pizza czy rozmrażanie. Wysuw blach ułatwią prowadnice teleskopowe, a wkłady katalityczne wyręczą nas w czyszczeniu komory. Sprawdzona konstrukcja, nowoczesny design, jakość na odpowiednim poziomie.

Model dostępny w:


Płyta indukcyjna Amica PIE6543PHTSU 2.0

Booster
Łączone pola
Sterowanie sliderem
Hob&Go
7,4kW

Model z linii 2.0 czyli mocno zawansowana płyta pod kątem funkcji, a przy tym mieści się w bardzo rozsądnym przedziale cenowym. Przede wszystkim mamy możliwość gotowania przy pomocy dużych garnków czy brytfann, płyta sama wykryje, że naczynie jest większe i połączy dwa pola w jedno. Przydatną funkcją są też gotowe temperatury do gotowania: 42 ⁰C, 70 ⁰C i 94 ⁰C.
Z opcji standardowych jest booster, opcja wykrywania wielkości garnka, timer, pauza czy blokada przed dziećmi. Po więcej informacji zapraszam na stronę producenta.

Model dostępny w:


Okap Amica OKP6651S

Wydajność: 565 m3/h
10 stopni pracy
45 dB – poziom min.
LED
Timer

Okap o szerokości 60 cm. Bardzo fajnie wygląda, ma dużą moc wyciągu i jest przy tym cichy. Sterowanie odbywa się przy pomocy slidera, dzięki czemu możemy precyzyjnie dostosować moc okapu do potrzeb. Model ten może pracować w trybie wyciąg/pochłaniacz. W trybie pochłaniacza trzeba zastosować filtr węglowy FWP18.

Model dostępny w:


Zmywarka Amica DIM64D7EBOqD

14kpl.
Klasa D
10l
7 programów
Trzecia szuflada
44 dB

Bardzo fajnie wyposażona zmywarka z dużą ilością programów. Najważniejsze atuty: 3 kosz na sztućce, program czyszczenia zmywarki, automatycznie otwieranie drzwiczek po zakończonym programie, opcja SteamPower, wskaźnik mycia na podłodze. Z programów do wyboru mamy: Eco, Auto, Higiena+, Pełny 60, Cichy i namaczanie. Po więcej informacji o tym modelu zapraszam na stronę Amicy.

Model dostępny w:


Mikrofalówka Amica AMMB20E3SGB X-TYPE

Grill
Sterowanie sensorowe
Pojemność 20l
Programy automatyczne
800W – moc mikrofal

Mikrofalówka dedykowana do czarnych piekarników X-Type, wygląd jest spójny i bardzo fajnie prezentuje się w kuchni. Całe wnętrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada m.in.: funkcję rozmrażania, blokadę przed dziećmi oraz funkcję szybkiego podgrzewania.

Model dostępny w:


Jeśli masz pytania o inny model lub o któryś z zestawienia, to zapraszam do komentowania.

Zadaj pytanie :)
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najlepiej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
3 lat temu

Dzień dobry.
Jak wyglądałby zestaw firmy Amica na dzień dzisiejszy w podobnej kwocie? Czy zostało by coś zmienione po tych 2 latach?

Marcin
Marcin
3 lat temu
Reply to  PanAGD

Dzień dobry. Czy uda się Panu zaktualizować ten zestaw z Amica w najbliższych dniach?

Którą pralkę Bosch kupić? Seria 2, 4, 6 czy 8? Jakie są różnice?

Płyta indukcyjna odporna na zarysowania?

AGD do zabudowy – pomoc przy wyborze sprzętów do kuchni i domu

Pralka Bosch WAN – czy warto kupić? Który model?