0

Amica – zestaw do zabudowy do 6500 zł [2019]

PanAGD

AGD do zabudowyCo kupić?

Sprzęt AGD do zabudowy, budżet 6500 zł. Taka kwota spokojnie wystarczy, aby wyposażyć kuchnię w dobrej klasy sprzęt i przede wszystkim z dobrymi funkcjami. Przygotowałem podglądowy zestaw z firmy Amica. Zestaw z piekarnikiem, płytą indukcyjną, okapem, zmywarką, mikrofalówką. Wybrałem głównie modele z nowej linii X-Type, która prezentuje się nowocześnie i elegancko.


1.Piekarnik AMICA ED37614B X-TYPE

Pojemność: 77 l
11 funkcji
Kataliza
Teleskopy
Chłodny frontNowość do Amicy na rok 2019. Piekarnik ma dużą pojemność – 77 litry, dzięki czemu spokojnie upieczemy 2-3 blachy np. muffinek na raz. Zastosowano tutaj również BakingPro System™, który zadba o równomierne rozprowadzenie ciepła w komorze piekarnika. Do wyboru mamy 11 funkcji, m.in.: termoobieg, grill, funkcja pizza czy rozmrażanie. Wysuw blach ułatwią prowadnice teleskopowe, a wkłady katalityczne wyręczą nas w czyszczeniu komory. Sprawdzona konstrukcja, nowoczesny design, jakość na odpowiednim poziomie.

Model dostępny w:

2.Płyta indukcyjna Amica PI6544NSTK X-TYPE

Booster
Łączone pola
Sterowanie sliderem
Hob&Go
7,4kWPłyta z 4 polami grzewczymi, które możemy połączyć, jeśli używamy większego garnka czy brytfanny. Oczywiście jest funkcja booster np. do szybkiego zagotowania wody. Fajną opcją jest CheckPot, która pokazuje czy nasze garnki w pełni wykorzystują moc płyty. Jest także blokada przed dziećmi, trzy programy gotowe, funkcja pauzy, timer. Płyta posiada więcej ciekawych rozwiązań o których przeczytacie na stronie Amicy.

Model dostępny w:

3.Okap Amica OKP6651S

Wydajność: 565 m3/h
10 stopni pracy
45 dB – poziom min.
LED
TimerOkap o szerokości 60 cm. Bardzo fajnie wygląda, ma dużą moc wyciągu i jest przy tym cichy. Sterowanie odbywa się przy pomocy slidera, dzięki czemu możemy precyzyjnie dostosować moc okapu do potrzeb. Model ten może pracować w wyciąg/pochłaniacz.

Model dostępny w:

4.Zmywarka Amica DIM637ACNBH

14kpl.
A++
10l
8 programów
Trzecia szuflada
45 dBBardzo fajnie wyposażona zmywarka z dużą ilością programów. Najważniejsze atuty: 3 kosz na sztućce, program czyszczenia zmywarki, WaterSpinner – dokładniejsze mycie mocno zabrudzonych naczyń, program automatyczny, program 20 minutowy (w sam raz na imprezy), wskaźnik na podłodze, funkcja mycia w górnym lub dolnym koszu.

Model dostępny w:

5.Mikrofalówka Amica AMMB20E3SGB X-TYPE

Grill
Sterowanie sensorowe
Pojemność 20l
Programy automatyczne
800W – moc mikrofalMikrofalówka dedykowana do czarnych piekarników X-Type, wygląd jest spójny i bardzo fajnie prezentuje się w kuchni. Całe wnętrze wykonane jest ze stali nierdzewnej, posiada m.in.: funkcję rozmrażania, blokadę przed dziećmi oraz funkcję szybkiego podgrzewania.

Model dostępny w:

Jeśli masz pytania o inny model lub o któryś z zestawienia, to zapraszam do komentowania.

2+
Skomentuj. Zadaj pytanie. Podziel się opinią :)
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments